Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki. Od jakiegoś czasu męczy mnie nawracająca nieciekawa sytuacja z moim niebieskim paskiem lvl 32 (ja różowy, lvl 27). Jesteśmy razem od ponad dwóch lat, na co dzień dogadujemy się praktycznie we wszystkim bez problemu, mamy wspólne zainteresowania, poczucie humoru, wspólne "wkręty" i plany na przyszłość. Jest tylko jedna rzecz która nas diametralnie różni. Nasze podejście do seksu. Dla mojego niebieskiego seks w związku to fundament. Oczywiście dla mnie też jest to ważny aspekt związku, jednak nie traktuję tego aż tak priorytetowo. Nie uważam, że robimy to rzadko - średnio co 1-2-3 dni. Problem pojawia się, gdy zachoruję, źle się poczuję, cokolwiek przez co nie uprawiamy seksu dłużej niż 3-4 dni. Mój niebieski potrafi obrazić się, zakończyć związek twierdząc, że na pewno zdradzam go z kimś innym, skoro z nim nie chcę uprawiać seksu. Nie dopuszcza do siebie totalnie tego, ze mogę mieć gorszy nastrój, gorsze samopoczucie. Ostatecznie się zawsze godzimy, ale kosztuje mnie to wiele stresu. Doszło do tego, że stresuję się powiedzieć mu, ze po prostu nie mam ochoty, bo np. jestem zmęczona po pracy. Ja nie potrafię tego zrozumieć, bo zawsze byłam przekonana, że w związku liczy się uczucie, szczerość i to jak się przy kimś czujesz. Nie mieliśmy nigdy innych problemów poza tymi sytuacjami, dlatego tym bardziej nie mogę zrozumieć dlaczego niebieski tak reaguje. Nie uważam, że jestem osobą niegodną zaufania, bardzo mi zależy na niebieskim i dbam bardzo o nas związek. Może po prostu nie dopasowaliśmy się pod względem libido. Nie wiem już po prostu jak do tego podejść. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb0a6f2661964000abb2921
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 48
  • Odpowiedz
Trochę chad: Twój niebieski dobrze robi, skoro potrafisz nie uprawiać seksu przez np tydzień i to po dwóch latach razem, ciekawe co będzie po 20. Osobiście jeśli mi się trafia taka sytuacja z jakąś kobietą, z którą się spotykam, to wychodzę bez słowa i radio silence przez 4-5 dni. Gdy widzimy się następnym razem laska jest na mnie napalona jak dziadowski bicz i taka pozostaje, polecam panowie tą metode.
A w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zalezy jak cześć masz te choroby i inne. Jednak jak typ obraza się i mówi, ze kończy związek to z nim na bank jest coś nie tak i trzeba to naprostować u specjalisty.

Seks co 1-3 dni, a czasem 2 razy dziennie jest normalny i zdrowy. Oraz to, ze jest podstawą także jest normalne. Po prostu różnie do tego podchodzą kobiety i mężczyźni, bo tak ukształtowała nas natura.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wymuszanie seksu manipulacja to przemoc. Nikt nie ma prawa wymagac od Ciebie nieustannej gotowosci i ochoty na seks. Te wszystkie teksty o zdradzie sa obrzydliwe i nikt nie powinien Cie tak traktowac. To nie jest zdrowy zwiazek. Skontaktuj sie z psychologiem lub terapeuta.
  • Odpowiedz
gdzie wy kuźwa tych niebieskich znajdujecie xdDDD na jakiejś łapance czy jak


@Ponczo88: Też mnie to zastanawia.. Jak się obejrzeć to mam wkoło 4 wolnych kumpli, którzy mają aspiracje do naprawdę wartościowych partnerów. Problem z nimi jest jedynie taki, że już nie mają siły na gierki z różowymi ¯\_(ツ)_/¯
W mojej ocenie te nieszczęśliwe kobiety często są same sobie winne, że nie podejmują inicjatywy i płaczą, że zawsze trafiają na
  • Odpowiedz
OgnistaWybranka: To jest #!$%@? norma z niebieskimi paskami. Mam dokładnie to samo. Boję się powiedzieć, że po prostu nie mam ochoty bo jestem zmęczona bo wiem, że się obrazi i będzie mi to wypominać przy każdej kolejnej odmowie i zwyczajnie muszę zmuszać się do seksu lub pogodzić z tym, że będzie kłótnia lub wyrzuty. I nie zauważa, że codziennie uprawiamy seks. Ale za to zauważa, że raz na 7 dni mu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z kilkoma codziennie pisze;D ale zdaj sobie sprawe że mirko to tylko mirko;)

Chadzie który się cyka z własnego nicka napisać;D

EDIT: Ale masz racje, od miesięcy nie rucham:( od czerwca siedzę za granicą a tu lockdown, wychodzę tylko do pracy i do sklepu;((
  • Odpowiedz
@Ponczo88: Mysle ze w dzisiejszych czasach, tylko facet ktory ma duze cisnienie, bedzie pajacowal zeby zdobyc panne. A ze panny nie zagadują, to maja pule ograniczona do napalonych.
  • Odpowiedz