Wpis z mikrobloga

Ciekawe zjawisko. Za każdym razem, kiedy na Wykopie pojawia się coś innego niż 90% treści antyLGBT, antyBLM, anty-imigranci itd., to prawaki zaczynają robić bunt. Teraz nawet na głównej stosunek treści prawackich do lewackich zrobił się 50-50 i jest wielki kwik, że wykop to lewactwo xD

No bo wiadomo, że najlepsze znaleziska to te z tytułem „Murzyn pobił białego w autobusie w Cleveland”. Od razu można wykopywać bez wchodzenia w znalezisko (było takich multum i nie było tam wielu wyświetleń). A jak moderacja zbanuje jakiegoś prawaka, to już dopiero robi się piekło.

Dla mnie to jest #!$%@?, że tutaj musi być wszystko robione pod dyktando prawaków, bo inaczej jest płacz. Po tym, jak te 2-3 miesiące temu było szambo z powodu akcji antyLGBT i antyBLM odeszło wiele osób, sam też byłem na skraju takiej decyzji. Jeśli znowu prawactwo wywrze presję na Wykopie i będzie podobny chlew, to ja stąd znikam.

Teraz jest ok, stosunek mniej więcej 50-50 (z przewagą na #!$%@? PiSu) i jak się komuś nie podoba, to wyjazd. Oczywiście kwestią dyskusyjną jest to, czy powinno być więcej polityki czy mniej - mnie to odpowiada.

#bekazprawakow #wykop #4konserwy #neuropa #konfederacja #moderacjacontent #moderacja
  • 23
Dla mnie to jest #!$%@?, że tutaj musi być wszystko robione pod dyktando prawaków, bo inaczej jest płacz. Po tym, jak te 2-3 miesiące temu było szambo z powodu akcji antyLGBT i antyBLM odeszło wiele osób, sam też byłem na skraju takiej decyzji. Jeśli znowu prawactwo wywrze presję na Wykopie i będzie podobny chlew, to ja stąd znikam.

Teraz jest ok, stosunek mniej więcej 50-50 (z przewagą na #!$%@? PiSu) i
stosunek treści prawackich do lewackich


@rorf46: najlepsze, że one nawet nie są lewackie. To zazwyczaj anty-PiS. Część jest antykościelna, ale głównie ze względu na to, że księża ruchali dzieci i systemowo to ukrywali, a nie to, że lecą teksty, że nie ma boge (chociaż nie ma i jest to prawda, a nie część ideologii dx).
Lewackie treści to by były jakby wchodziły teksty o tym, że musimy odejść od kapitalizmu, wprowadzić
@rorf46: To jest podzielone. Mikro = lewactwo bardziej #!$%@? od Stalina. Główka (artykuły) = prawicowe szury.
Gdzieś tam między tym wszystkim i na główne i na mikro są jakieś ciekawe treści.
@neib1: Do takich rzeczowych argumentów aż trudno się nie odnieść. Rozumiem, że w swoim prostym języku wyrażasz swoje zdziwienie moim porównaniem do Stalina.

Lewaki na tym portalu są tym czego sami nienawidzą. Z jednej strony brzydzi ich kościół a z drugiej, jeżeli poczytasz komentarze odnośnie kościoła w trakcie strajku kobiet, to sami najchętniej robiliby polowania na czarownice dewastując każdą napotkaną świątynie i paląc na stosie każdego kapłana. Bo wiadomo, że stereotypy
gdy kilka razy próbujesz z kimś podjąć rzeczową dyskusję to "hehe, trollujesz. Czarnolisto".

@CyfrowyD: Jak Ci kilka osób mówi, że jesteś koniem, to może warto rozważyć zakup siodła, bo faktycznie to #!$%@? brzmi jakbyś srogo trollował, więc nie dziw się, że ludzie się z Ciebie wszędzie śmieją. To nie ich wina, że to co piszesz to jakiś bełkot.
Będą Cię takie przykrości - niestety/stety - spotykały jeszcze bardzo długo. Pewnie do
@neib1: Zauważ, że cały Twój wpis znowu odnosi się do mojej osoby, a nie do sytuacji którą opisuję porównując mikroblog do głównej. W dodatku dodajesz sobie jakieś wyobrażenia o mnie o których nigdzie nie wspomniałem. Robisz dokładnie co napisałem wpis wyżej XD Tak bardzo przewidywalny jesteś. Brak argumentów?
Pewnie inni myślą tak jak ja, że jesteś trollem i Ci smutno XD

@t3m4: Ja się już nie dokopię, ale jak jesteś
Kwik jest o manipulacje, bo wrzucisz zdjecie gowna z tagiem neuropa i juz masz glowna, w druga strone to nie dziala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rorf46 masz sto procent racji, nawet przejrzałem sobie wyrywkowo hity z ostatnich lat i zawsze przewaga prawicowych treści była widoczna, mnie najbardziej boli, że nawet to nie jest konserwatyzm w klasycznym rozumieniu, tylko ten pieprzony alt-right, który jest największym mentalnym ściekiem 21 wieku

Ludzie którzy non stop czytali te same znaleziska, typu murzyny biją ludzi, dostają po prostu zwarcia w mózgu jak widzą jakieś treści spoza ich banki informacyjnej w której taplali