Wpis z mikrobloga

@cwlmod: Starego czyli ponad 5 letniego - bo Jam słusznie zauważyłeś są to „woły na trasy” wiec nikt normalny nie kupuje takiego auta do jazdy na małych trasach - tzn nikt za granicą a potem przyjeżdża taki passat 5 letni z przebiegiem 500 tys Janusz kręci go na 180 i się Polak dziwi ze wydał 15 koła na naprawę. U nas jest taka mentalność dziwna że „kupię se diesla bo
  • Odpowiedz
@StormRider: pewnie dlatego ze nowe 440i jezdzi szybciej niz stare m4. M performance to maja byc super szybkie wersje M'ek, ktore da sie uzytkowac normalnie na miescie. W wersjach M zawieszenie wybija zeby :( Moim zdaniem ruch swietny.
  • Odpowiedz
Musisz się mnie pytać czym się różni? M4 jest w pełni rozwijane przez osobny zespół, zawieszenie, silnik, poszerzone nadwozie, inne elementy aerodynamiczne - tego nie znajdziesz w M440i.


@StormRider: Ok, za bardzo to uprościłem odpisując na twoje bzdury. Masz tutaj rację.

Czyli właśnie przyznałeś, że logiczne jest to, że M135i powinno mieć większą moc niż 435i, a przecież tego się czepiałeś na poczatku?


Nic takiego nie napisałem. Przeczytaj jeszcze raz
  • Odpowiedz
pewnie dlatego ze nowe 440i jezdzi szybciej niz stare m4. M performance to maja byc super szybkie wersje M'ek, ktore da sie uzytkowac normalnie na miescie. W wersjach M zawieszenie wybija zeby :( Moim zdaniem ruch swietny.


@Defrag-tlp: Dokładnie. M4 jest tylko i wyłącznie dobre na torze. Na ulicach to jest katowanie samego siebie. Ludzie je kupują głównie dla lansu w obecnych czasach
  • Odpowiedz
przy trwałości i poziomie skomplikowania obecnych bmw za 20 lat taki jeżdżący w dobrym stanie będzie nie lada rarytasem.


@elemenTH: A kiedyś to było inaczej? 25 lat temu na topie było bmw e36. Już widzę to pierdzenie januszy, że wtryski się s-------ą, że przepustnica elektroniczna się z----e, dwumasowe koło zamachowe to tylko się psuje i nic nie daje, a katalizatory osłabiają auto. O automatycznej klimatyzacji czy złączy OBD1 już nawet
  • Odpowiedz
@cwlmod: E36 zgniły, zostały porozbijane a to co zostało używane jest do katowania i driftowozów. To są na prawdę solidne i trwałe wozy znoszące wieloletnie zaniedbania. Kultura serwisowania aut w latach 90-00 w PL to przecież dramat a i tak te wozy jeszcze jeżdżą, najbardziej je zabiła korozja i drzewa.
Kup w PL dobrą E60, to jest prawie niewykonalne, Jacek Balkan z motodziennika mówi że tych krajowych przed zakupem dla
  • Odpowiedz
E36 zgniły,


@elemenTH: Hehe niekoniecznie, mój nie zgnił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to co zostało używane jest do katowania i driftowozów. To są na prawdę solidne i
  • Odpowiedz