Wpis z mikrobloga

Zawsze mam wielkiego mindfucka jak widzę tego typu zjawiska. Czyli dziewczynki około 20- czy 25-letnie, które zabiegając o poparcie konfederackich spermiarzy starają się stosować tak mocną antykobiecą retorykę, jak się tylko da. Chyba że serio uwierzyły w słowa Korwina i innych konfederackich dzbanów i „znają swoje miejsce w szeregu”.

No bo #!$%@?, co to znaczy „antyfeministka”? Jak ktokolwiek, kto nie jest psychicznie chory może być temu przeciw? Chyba że chodzi o jakieś skrajne odłamy, ale prawie wszystko co jest skrajne, to złe. W każdym razie niesamowite dzbaństwo...

Albo te kobiety Konfederatki (+ skrajny PiS), które atakowały protestujące kobiety. No to jest też coś, czego nigdy nie zrozumiem. Przecież same nie muszą dokonywać aborcji, więc po co kogokolwiek w taki sposób brutalnie zmuszać? Już pomijam aspekty racjonalne, takie jak zagranica i to, że i tak większości kobiet (poza najbiedniejszymi) to nie dotknie.

Nie wiem, dla mnie te kobiety głosujące na Konfederację czy PiS mają coś nie tak z głową. A jak jest kobieta świadomie głosująca na Konfederację, znając ich program i wypowiedzi polityków, to prawdopodobieństwo na to, że ma nierówno pod sufitem to 99,9%.

#konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #aborcja #protest #feminizm #polityka
r.....6 - Zawsze mam wielkiego mindfucka jak widzę tego typu zjawiska. Czyli dziewczy...

źródło: comment_1605342561ZuKCi7NDnoMgUewv6e21ry.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
@rorf46: to jeszcze nic. Najgorsze są kobiety które w pełni korzystają ze zdobyczy feminizmu, ale twardo określają się jako antyfeministki. 3/4 zdjęć i obecności kobiet w kampanii konfederacji to było świecenie cyckami - bardzo konserwatywne i antyfeministyczne.
  • Odpowiedz
@rorf46: Też mnie zastanawia, jak kobieta może być antyfeministką i myślę, że to dlatego, że jeszcze nie zetknęła się z poglądami prawicowych troglodytów (nie każdy prawak to troglodyta, ale wśród wyborców Konfederacji wielu takich się znajduje).
Kiedyś na mirko były screeny z profilu Miriam Shaded, gdzie młodzi fani Korwina w komentarzach pod jej postem negowali stwierdzenie, że seks bez zgody z kobietą, która się upiła i zasnęła to gwałt lub
  • Odpowiedz
Nie wiem, dla mnie te kobiety głosujące na Konfederację czy PiS mają coś nie tak z głową.


@rorf46: W takim razie Twój stosunek do kobiet jest bardzo ciekawy. To, że nasz prezydent jest z PiSu jest właśnie zasługą kobiet, bo większość z nich głosowała na Dude, a mężczyźni wybrali Trzaskowskiego (źródło). Ciekawy z Ciebie feminista więc, skoro oceniasz wolne wybory kobiet jako złe i twierdzisz, że mają coś
  • Odpowiedz
@Quester:

To, że nasz prezydent jest z PiSu jest właśnie zasługą kobiet, bo większość z nich głosowała na Dude, a mężczyźni wybrali Trzaskowskiego (źródło).


Znamy także wyniki wyborów z podziałem na płeć. Kobiety wybrały Dudę, bo 51,3 proc. pań oddało głos na kandydata PiS. Z kolei wśród mężczyzn Trzaskowski otrzymał 50,4 proc. głosów.

51,3 i 50,4. XD
  • Odpowiedz
ale prawda jest taka, ze feminizm jest dobry również dla mężczyzn. Odciąża ich w dbaniu o aspekt finansowy, nie piętnuje okazywania słabości, akceptuje męska wrażliwość, pozwala brać taki sam udział w kreowaniu bytu rodziny i tak dalej, i tak dalej. Szkoda, ze nie wszyscy chcą to zauważyć ;)


@szalony_kazachstan: I wywala go z domu w oparciu o fałszywe oskarżenie. Pomijając wszelkie starania zepchnięcia mężczyzn na margines gdzie popadnie, których podejmują
  • Odpowiedz
@rorf46: No moża być antyfeministką. Wszystko co ona napisała ma prawo być spójne, choć nacjonalizm nie do końca tutaj pasuje.

Jest wiele dziewczyn, które uważąją, że płcie mają jakaś swoją rolę i wolą się podporządkować mężczyznom, to jest naturalne.

Antysocjalizm to akurat rigcz, im więcej takich postaw, tym lepiej, tylko z głową, a nie na bazie populizmów.

SXE? Co w tym złęgo? Z tego co wiem, to oznacza całkowitą abstynencję
  • Odpowiedz
@rorf46: Śmiejecie się z prawaków, a sami tworzycie jakieś spiskowe teorie dziejów.
Ogólnoświatowy spisek powodujący, że mężczyźni (ale i kobiety) uczestniczący w nim bez większych wyłomów zgodzili się ograniczyć swój zarobek i w imię spisku zatrudniać mężczyzn wykonujących tę samą pracę za więcej, niż kobiety.
Taka sytuacja nie może wystąpić na wolnym rynku, bo zawsze ktoś się ze spisku wyłamie i zgarnie pieniądze.
Te same pensje na tych samych stanowiskach
  • Odpowiedz
51,3 i 50,4. XD


@Deykun: No tak jak powiedziałem, większość kobiet głosowała na Dude, a większość mężczyzn na Trzaskowskiego. Gdyby głosowały same kobiety, prezydentem byłby Duda, a gdyby sami mężczyźni, byłby to Trzaskowski.
  • Odpowiedz
widzę tego typu zjawiska. Czyli dziewczynki około 20- czy 25-letnie


@rorf46: Mireczku, dwudziestolatki to są dorosłe osoby, a dwudziestopięciolatki to już w ogóle tak więc nie szukałbym przyczyn w infantylności tych osób, a co najwyżej w niezrozumieniu otaczającej ich rzeczywistości i braku umiejętności dokonania analizy otaczającego świata. Wbrew pozorom istotna część społeczeństwa nie ma stabilnych poglądów polityczno - ekonomicznych, a jeżeli jakieś deklaruje, to nie potrafi merytorycznie uzasadnić przyczyn swojego
  • Odpowiedz
@rorf46: zacznijmy od tego czy ta osoba jest w ogole prawdziwa,a na twitterze jest pełno fejków ktorych zadaniem jest sterowanie dyskursem politycznym, powiem szczerze ze zakladając swoją czapke foliową nie zdziwiłbym się gdyby sam twitter robił te fejki, przeciez dla nich kazde wejscie, wpis i link to hajs, a polaryzacja społeczeństwa tylko nakręca tą spirale
  • Odpowiedz
@Quester:

No tak jak powiedziałem, większość kobiet głosowała na Dude, a większość mężczyzn na Trzaskowskiego. Gdyby głosowały same kobiety, prezydentem byłby Duda, a gdyby sami mężczyźni, byłby to Trzaskowski.

Ty kartoflu. 51,3 i 50,4 biorąc pod uwagę fakt, że na Dudę głosowali starsi ludzie, i że kobiety żyją znacznie dłużej sugeruje jedynie, że kobiety są takimi samymi polakami jak reszta polaków.
  • Odpowiedz