Wpis z mikrobloga

Zawsze mam wielkiego mindfucka jak widzę tego typu zjawiska. Czyli dziewczynki około 20- czy 25-letnie, które zabiegając o poparcie konfederackich spermiarzy starają się stosować tak mocną antykobiecą retorykę, jak się tylko da. Chyba że serio uwierzyły w słowa Korwina i innych konfederackich dzbanów i „znają swoje miejsce w szeregu”.

No bo #!$%@?, co to znaczy „antyfeministka”? Jak ktokolwiek, kto nie jest psychicznie chory może być temu przeciw? Chyba że chodzi o jakieś skrajne odłamy, ale prawie wszystko co jest skrajne, to złe. W każdym razie niesamowite dzbaństwo...

Albo te kobiety Konfederatki (+ skrajny PiS), które atakowały protestujące kobiety. No to jest też coś, czego nigdy nie zrozumiem. Przecież same nie muszą dokonywać aborcji, więc po co kogokolwiek w taki sposób brutalnie zmuszać? Już pomijam aspekty racjonalne, takie jak zagranica i to, że i tak większości kobiet (poza najbiedniejszymi) to nie dotknie.

Nie wiem, dla mnie te kobiety głosujące na Konfederację czy PiS mają coś nie tak z głową. A jak jest kobieta świadomie głosująca na Konfederację, znając ich program i wypowiedzi polityków, to prawdopodobieństwo na to, że ma nierówno pod sufitem to 99,9%.

#konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #aborcja #protest #feminizm #polityka
r.....6 - Zawsze mam wielkiego mindfucka jak widzę tego typu zjawiska. Czyli dziewczy...

źródło: comment_1605342561ZuKCi7NDnoMgUewv6e21ry.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
Albo te kobiety Konfederatki (+ skrajny PiS), które atakowały protestujące kobiety.


@rorf46: zapomniałeś że to kobieta jest autorem tych zmian, a inna kobieta je orzekła w TK?

Nie ma urzędowego zakazu bycia głupim i tyle.
  • Odpowiedz
@Falcon:
hmmm, sporo plusów pod moim wpisem pochodzi właśnie od niebieskich, no ale... :D na szczęście nie wszyscy widzą „spychanie na margines” ;)

kobietom jest fajnie, więc sobie tłumacza, że feminizm jest też dobry dla mężczyzn, bo z perspektywy kobiety tak to zdaje się wyglądać.

Pozwolę sobie skomentować to parafrazując Twoje słowa: umówmy się, że jak będziesz kiedyś kobietą, to wtedy się wypowiesz ;)
  • Odpowiedz
@rorf46: Znam taką dziewczynę co mocno skręciła w prawo. Kościółek co niedziele, facet pan domu, Bozia w serduszku, a jak nikt nie patrzy to chwali się że we wszystkie dziury jest zapinana xD oczywiście bez ślubu, no bo można sobie wybierać jak bardzo jest się katolem hehehe. Często takie osoby pełne są hipokryzji, walczą z jakimś problemem (np aborcja) a jak ten problem dotyka ich, to sami go rozwiązują w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fegwegw:

mają roczne urlopy wychowawcze

Kumplu, zagalopowałeś się :D "urlop wychowawczy" brzmi zabawnie. Zdecydowanie wolę pracę zarobkową niż ten niby urlop.
  • Odpowiedz
Nie wiem, dla mnie te kobiety głosujące na Konfederację czy PiS mają coś nie tak z głową.


@rorf46: bingo! To katoliczki, czyli jak najbardziej mają poważne zaburzenia psychiczne, urojenia.
  • Odpowiedz
przecież są różne statystyki... na przykład zarobki osób na tych samych stanowiskach itd... naprawdę musicie być takimi ignorantami?


@rorf46: akurat Polska ma jedną z najmniejszych różnić płacowych między płciami, stosunkowo wysoką stopę kobiet na stanowiskach kierowniczych, itd. Tym bardziej należałoby by się przyjrzeć metodologii "pomiaru nierówności" między płciami, nawet jeśli doskonale wiemy, że będzie to wskaźnik czysto subiektywny, bo sama koncepcja istnienia nierówności między płciami w przypadku pełnego równouprawnienia to
  • Odpowiedz
@rorf46: Cholera wie, jak ona definiuje feminizm. Może miała z nim do czynienia, tylko słysząc skrajne propozycje feministek. Ja się sam niedawno dopiero dowiedziałem, że istnieje odłam feministek indywidualistycznych, a historie feminizmu znałem nieco tylko dlatego, że jestem po kulturoznawstwie.

Jak dla niej feministki to dziewuchy dziewuchom, to może się deklaruje jako przeciwniczka.
  • Odpowiedz