Wpis z mikrobloga

@Kolorowezworki: to to jeszcze nic, najbardziej lubię jak ktoś otworzył mi masło orzechowe, albo odrywa banany żeby pojedynczo je kupować, bo nie płaci za ten krzak na dole. I spoko, gdyby cała kisc tak obrywali, ale nie, zostawia dwa banany i 10cm tego czegoś. Z takich jeszcze ciekawszych zachowań konsumentów polackich jest otwieranie zapakowanych np. marchwii gdzie kupujesz kilogram w pudełku. Także przełożone jajka mnie nie szokują xD
@Kolorowezworki: Janusze sobie droższe jajka przekładają do tańszych wytłoczek żeby oszczędzić kilka groszy. xD

Najśmieszniejsze, że to już nie jest kradzież tylko oszustwo i ono chyba nie ma progu kwotowego tylko jest ścigane z urzędu(?). xD
@Kolorowezworki to sobie wyobraź, jak coś nie jest szczelnie zamknięte albo zaplombowane to robaki wszystko podmienią, raz jak kupowałem żarówkę Philipsa z biedry, to w domu się okazało że jakiś robak wsadził tam żarówkę lethe, żeby 2 zł zaoszczędzić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wm84: to jest prawidłowa nazwa, na krawędzi opakowania jest oznaczenie "1 - jaja z chowu na wolnym wybiegu" (tuż nad kodem kreskowym), w środku powinny być jajka "1"
@Kolorowezworki: Ludzie to #!$%@?, miedzy polkami ich nie widać i kombinują. Ostatnio kupiłem 3 pudełka kapsułek do prania i nie sprawdziłem plomby. W domu zauważyłem ze plomby są PRZECIĘTE elegancko ze nie da się tego zauważyć tak po prostu, zauważyłem dopiero jak otworzyłem pudełko bez oporu plomby. Oczywiście w każdym pudełku brakuje jedej kapsułki, wszystkie plomby tak samo ponacinane. Więc podmiana jajek zupełnie mnie nie dziwi.

Innym razem widziałem zgrzewkę wody