Wpis z mikrobloga

nie mogę uwierzyć w to, że ludzie uprawiają seks i do tego, że robią to jeszcze regularnie. niee... dla mnie to jest taka abstrakcja, ze masakra. ludzie w moim wieku regularnie odprawiają dzikie harce w łóżkach ze swoimi chadami i julkami, sporo z nich jest już zaręczona albo nawet i po ślubie, a ja nadal nawet nie wiem jak pachnie cipka. dla mnie to jest taki surrealizm, że nawet nie mogę sobie tego wyobrazić, że inni na co dzień mają to czego ja nie miałem i z dużą dozą prawdopodobieństwa nie będę mieć nigdy, a zawsze o tym marzyłem. to jak z buszmenami którzy wylewają z siebie ostatni pot żeby upolować zwierzę i nie są w stanie uwierzyć, że w cywilizowanych krajach wystarczy wziąć kasę i iść do sklepu za rogiem. tylko, że nawet buszmeni w końcu coś upolują i się najedzą. a ja? nie. nigdy to nie będzie mi dane, samotność jest moim przeznaczeniem.
#przegryw #blackpill #depresja
  • 65
  • Odpowiedz
@Mystoo #!$%@? tam jestem kucem z ginekomastią 176 /96 kg i co ? Panienek miałem multum teraz mam(związek 4 lata) różową i kaszojada . Bzykam raz w tygodniu albo raz na dwa bo kaszojad mi się w sypialni zakwaterował i co mam zrobić ? Boje się myśleć co by się działo jakby pojawił się drugi . Wtedy bym musiał różową raz w miesiącu do hotelu zabierać na grzmocenie żeby mnie kaszojady
  • Odpowiedz
@Mystoo: Seks nie istnieje, wszystko co widzisz w internecie i telewizji to są animacje komputerowe. Dziewczyny nawet prawdziwego sromu nie maja. Ja pierdziu, że ktoś serio w to wierzy. Mnie już dawno przekonali
  • Odpowiedz