Wpis z mikrobloga

nie mogę uwierzyć w to, że ludzie uprawiają s--s i do tego, że robią to jeszcze regularnie. niee... dla mnie to jest taka abstrakcja, ze masakra. ludzie w moim wieku regularnie odprawiają dzikie harce w łóżkach ze swoimi chadami i julkami, sporo z nich jest już zaręczona albo nawet i po ślubie, a ja nadal nawet nie wiem jak pachnie c---a. dla mnie to jest taki surrealizm, że nawet nie mogę sobie tego wyobrazić, że inni na co dzień mają to czego ja nie miałem i z dużą dozą prawdopodobieństwa nie będę mieć nigdy, a zawsze o tym marzyłem. to jak z buszmenami którzy wylewają z siebie ostatni pot żeby upolować zwierzę i nie są w stanie uwierzyć, że w cywilizowanych krajach wystarczy wziąć kasę i iść do sklepu za rogiem. tylko, że nawet buszmeni w końcu coś upolują i się najedzą. a ja? nie. nigdy to nie będzie mi dane, samotność jest moim przeznaczeniem.
#przegryw #blackpill #depresja
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wurmloch: zabawne, bo wiele kobiet które znam ma dokładnie takie samo lub bardzo podobne zdanie nt. tego całego protestu do mnie. to po prostu lewicowa szuria wmówiła, że albo jesteś z kobietami i bierzesz udział w "proteście KOBIET"(xD) albo jesteś przeciwko wszystkim kobietom i jesteś mizoginem i uj ci w oko. tak to niestety wygląda. z tym byciem społecznie ciężką osobą to też nie prawda. oczywiście nie udowodnie ci tego
  • Odpowiedz
@Wurmloch: ba, na aborcję też możesz wyjechać do innego kraju. głupi to rozumowania. podatki dotyczą każdego z nas(no może prawie), a ten zakaz aborcji będzie miał realne odbicie w życiu może u paru promili polaków. wysokie podatki też niejednemu zniszczyły biznes i sprawiły, że "przewalił on sobie życie". przez r-------ą gospodarkę ludzie tracą pracę, upadają firmy, ludzie którzy pracowali całe życie tracą majątki. do teraz przez tą pandemię pracę straciły
  • Odpowiedz
@Wurmloch: miało być napisane "głupi tok rozumowania". nie mogę już edytować.
no tak, ja też bym się do tych respondentów zaliczał, ale jednak mimo to, nadal widzę, że są sprawy ważne i ważniejsze.
  • Odpowiedz
@Mystoo: Wyjedzie za granice i dokona aborcji klasa średnia i wyższa. Kobieta biedna lub z zahukana z jakiegoś katolickiego domu ma przewalone. Na wyjazd do Czech jej nie stać i zostanie z małym potworkiem, którego utrzymanie zmusi ja do wydawania swoich wszystkich środków finansowych. Tym samym zakaz aborcji z powodu wad płodu (stanowiły one 90% aborcji dokonywanych w Polsce) doprowadzi do jeszcze większej biedy wielu rodzin. Ale wiadomo to TYLKO
  • Odpowiedz
@kamil150794: Pisze o wnętrzu bo kolega @Mystoo napisał że wizualnie o siebie dba. Skoro nie odrzuca wyglądem to znaczy że coś nie gra z jego „przystosowaniem” społecznym. Chyba że kłamał i nie wyglada zbyt korzystnie
  • Odpowiedz
pociesze tylko że po 30 organizm już nie potrzebuje tylko seksu i popęd spada z każdym rokiem

@majki-kujo: chyba jak brom garsciami w---------z


@Cryptonerd_io: Ja też jestem po 30 i mam może 10% popędu tego co miałem np. koło dwudziestki.
Ale ja na to patrzę też inaczej, wy chyba żyjecie w jakimś sobie wyobrażonym świecie. Chady mają często fajne związki, ale beciaki w---------ą się tak, że głowa mała. Muszą z---------ć 24/h bo żoneczka i kaszojady wymagają hajsu, a od żoneczki żadnego szacunku i jak wracają do domu to tylko o------l bo "TY MI W DOMU NIC NIE POMAGASZ" i taki fagas oprócz tego, że pracuje o wiele więcej niż żoneczka(bo bierze wszelkie nadgodziny itp) to jeszcze w domu musi MINIMUM 50% robić tego co ona. A oczywiście jak trzeba coś przenieść, coś naprawić to jest tylko i wyłącznie jego obowiązek. A dostanie może, MOŻE raz na miesiąc starfish s-x, nawet sami z siebie się śmieją(forma copingu), że za loda to by oddali nogę.
Ja sobie pracuje ile chce, poświęcam się różnym swoim zainteresowaniem i ogólnie k---a jest w pyte. Oczywiście, że szkoda, że nie miałem żadnej młodzieńczej miłości tego mi szkoda choć za młodu przynajmniej chodziłem na randki itp bo 15 czy nawet 10 lat temu wymagania co do wyglądu u chłopa jednak były zdecydowanie mniejsze. Ale nie bądźcie tacy zazdrośni o życie innych, trawa zawsze jest zieleńsza po drugiej stronie 8) Weźcie nauczcie się jakiś skilli tak by być Chadem na rynku pracy(to jest miłe, gdy każdy cię pożąda, nawet jeżeli nie jest to Juleczka tylko pracodawca) zarabiajcie hajs i żyjcie po swojemu. Albo jak macie w pompie hajs bo go nie potrzebujecie to pójdźcie w stronę minimalizmu ale skille zawsze się przydadzą. Zarówno takie jak programowanie po bardziej zwykłe jak gotowanie,
  • Odpowiedz
@Mystoo: Popatrz na siebie z boku: pisałeś, że pracujesz w kołchozie, więc jesteś na co dzień zmęczony, sfrustrowany, apatyczny - miejsce pracy bardzo wpływa na człowieka. Przyznałeś w jednym z wpisów, że nie chce Ci się nic robić i nie możesz się zmusić choćby do mycia zębów co wieczór. Po pracy pewnie zamulasz, pewnie nie ćwiczysz (pisałeś, że podziwiasz innych, że im się chce co dwa dni chodzić na siłkę).
  • Odpowiedz
@Wurmloch: żeby wyjechać za granicę w celach zarobkowych to też musisz mieć jakieś pieniądze na start lol. nie piszę, że wywalone, tylko, że po prostu jest to mniej istotne od niszczenia całego kraju którego gospodarka jest zawsze fundamentem.

@Asd15: mimo wszystko życie jest nieco mniej gorzkie kiedy masz obok siebie osobę którą kochasz(ze wzajemnością)

@ProResHq: no trochę prawdy w tym jest, muszę przyznać. ale co ja
  • Odpowiedz
Weźcie nauczcie się jakiś skilli tak by być Chadem na rynku pracy(to jest miłe, gdy każdy cię pożąda, nawet jeżeli nie jest to Juleczka tylko pracodawca) zarabiajcie hajs i żyjcie po swojemu.


@Asd15: już do tego doszedłem, a mam dopiero 25 lat i szczerze mówiąc bardzo do tego dążyłem, a bardzo szybko się to znudziło.

Oczywiście, że szkoda, że nie miałem żadnej młodzieńczej miłości tego mi szkoda choć za młodu przynajmniej chodziłem na randki itp bo 15 czy nawet 10 lat temu wymagania co do wyglądu u chłopa jednak były zdecydowanie
  • Odpowiedz
@Asd15: mimo wszystko życie jest nieco mniej gorzkie kiedy masz obok siebie osobę którą kochasz(ze wzajemnością)


@Mystoo: Oczywiście że tak. Ale z doświadczenia - życie jest dużo mniej gorzkie gdy nie zamartwiasz się tym czego nie możesz zmienić, a pracujesz nad tym co możesz. Mam nadzieję, że też ci się uda, w twoim wieku byłem bliski sepuku a teraz jestem szczęśliwy.
Z jednej strony śmieszą mnie redpillowcy mówiący
  • Odpowiedz
@ProResHq: powiem ci tak: dbam o siebie, jestem wypoczęty, nie pracuje w kolchozie tylko sobie w IT zdalnie, zarabiam dobrze, ostatnie co ktos o mnie powie to ze jestem apatyczny czy niewesoły. Sfrustrowany czasem to jeszcze, ale niezbyt czesto. I co? I g---o. Myslisz ze kobiety są jakkolwiek zainteresowane mną? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli nie masz genotypu, to gierka relacyjna nie jest dla ciebie, bo
  • Odpowiedz
@Mystoo: Ziomeczku, nie przejmuj się tak. Ja ten rok zaczynałem jako 23 letni prawiczek, obecnie mam na koncie 7 panien, starsze milfy, młode studentki.
Więcej pewności, dbaj o wygląd tak jak możesz, nie daj sobie wmówić, że kobiety lecą na charakter XD.
Progresuj w czymkolwiek, żeby się mentalnie nie zatrzymać. Albo siłka, albo nauka języka, co tam sobie wybierzesz.
  • Odpowiedz