Wpis z mikrobloga

nie mogę uwierzyć w to, że ludzie uprawiają s--s i do tego, że robią to jeszcze regularnie. niee... dla mnie to jest taka abstrakcja, ze masakra. ludzie w moim wieku regularnie odprawiają dzikie harce w łóżkach ze swoimi chadami i julkami, sporo z nich jest już zaręczona albo nawet i po ślubie, a ja nadal nawet nie wiem jak pachnie c---a. dla mnie to jest taki surrealizm, że nawet nie mogę sobie tego wyobrazić, że inni na co dzień mają to czego ja nie miałem i z dużą dozą prawdopodobieństwa nie będę mieć nigdy, a zawsze o tym marzyłem. to jak z buszmenami którzy wylewają z siebie ostatni pot żeby upolować zwierzę i nie są w stanie uwierzyć, że w cywilizowanych krajach wystarczy wziąć kasę i iść do sklepu za rogiem. tylko, że nawet buszmeni w końcu coś upolują i się najedzą. a ja? nie. nigdy to nie będzie mi dane, samotność jest moim przeznaczeniem.
#przegryw #blackpill #depresja
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mystoo: Jeśli nie jesteś brzydki, i masz jakieś tam pieniądze, to wszystko można odratować.
Ja działałem na takiej zasadzie, że jak poznawałem przez neta jaką kobietę, to pisałem z nią przez około pół godziny, potem proponowałem spotkanie. Jak się wykręcała, albo mówiła, że musi lepiej mnie poznać to ją z miejsca olewałem, bo z tej mąki chleba nie będzie ;). Dzięki temu masz znacznie więcej okazji na potencjalną randkę.
Dodaj
  • Odpowiedz