Wpis z mikrobloga

#kredythipoteczny
#nieruchomosci
#finanse
#banki
#pytanie
#uk
Za jakieś 2 lata będę brał kredyt na mieszkanie. Mam 28lat.

Czy mając brzydka mordę mogę to podać w negocjacjach z bankiem jako zaleta. I liczyć na bardziej korzystne warunki??
Jestem absolutnie pewny ze mój stan cywilny się nie zmieni i koszty życia mi nie wzrosną bo jestem #foreveralone bez nadziei na zmianę. A więc to dla banku dodatkowe zabezpieczenie.
A wleb sobie nie strzelę z samotności bo dom to moje marzenie i mam w planach za kilka lat jeszcze więcej miesięcy w roku spędzać na podróżach rowerowych po świecie. Więc taki dom który bym wynajmował w calyczas był by miejscem gdzie mógłbym wracac.
  • 21
@wykry: W UK będę miał około 70£ tys wtedy i chce się wspomóc kredytem na mieszkanie za 200£ tys.
Zarabiam obecnie około 4000£ na miesiąc. Ale wcześniej sporo podróżowałem po świecie i widziałem połowę planety i nie żałuję. Mimo że bym już miał dom w większości spłacony jak bym nie podróżował tak długo
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Cieszy mnie to niezmiernie, że są młodzi ludzie, którzy świetnie radzą sobie ale w życiu wiesz czym się różnimy?
Ty udajesz kogoś kim nie jesteś pisząc bajki innym a ja pisze prawdę, w którą Ty nie umiesz uwierzyć i to chyba Cię boli xd Miłej nocy ;)
@wykry XD nawet założyć 3k miesięcznie oszczędzania od razu po studiach to w 5 lat wyjdzie poniżej 200k a mała kawalerka już po 300 k plus garaż lub dwa i urządzenie. Śmiało robić bez kredytu :)
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: bo mam tylko ponad 20 lat więc co tu się dziwić, że jestem dzieckiem? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po za tym, napisałeś wyżej, że masz 2 mieszkania w wieku 19 lat więc przebiłeś mnie DZIACIAKU
@bartez_94: zależy w jakim mieście i czy potrzeba dwóch garaży. No i czy zarabiasz od razu po szkole czy po 5 latach studiów ;)
bo mam tylko ponad 20 lat więc co tu się dziwić, że jestem dzieckiem? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po za tym, napisałeś wyżej, że masz 2 mieszkania w wieku 19 lat więc przebiłeś mnie DZIACIAKU


@wykry: Zacznijmy od tego, że ludzie mają różną sytuację od ciebie i na serio to, że ty uzbierałeś X to nie znaczy, że każdy uzbiera tak samo. Są ludzie którzy w wieku