Wpis z mikrobloga

@Dambibi: No tak kandydat Nobla z medycyny który technicznie tłumaczy czym jest wirus i jak się go izoluje i na czym polegają testy itd itp mógł sobie coś wymyślać ale np jakiś Gates który nie ma nic wspólnego z medycyną zresztą jak ten polityk na stanowisku dyrektora WHO to oni z pewnością mówią prawdę
Tak tylko mówię
@bmj14741: No jak to skąd?! Bill od dziesiątek lat chce rozwiązywać wszystkie problemy świata szczepionkami co otwarcie mówi a „ten mój” to niezależny badacz od dziesięcioleci który udowadnia dokumentacją medyczną(każdy sam może zweryfikować) że mamy do czynienia z oszustwem
@Verdino: Tak, tak, wiem, chipy, 5g, chemtrails i płaska ziemia. Stary, jeżeli rzeczywiście ktoś steruje tym wszystkim i gramy na czyjejś planszy to gówno Ci da epoka informacyjna, bo raczej nikt tego nie wrzuci na swojego twittera czy pitoka, to po 1. Po 2, nawet jak ktoś by to wrzucił na swojego pitoka to wpływ na to co zadecyduje gamemaster mam, jako pojedyncza jednostka i w dodatku polak robak, zerowy, także
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Verdino: zawołałeś covidiotów i ich argumentacja jest na poziomie szkoły podstawowej, albo i gorzej ale taki tu mamy ostatnio poziom dyskusji. Tematy wykraczające poza strefę komfortu normików są zakopywane bez argumentacji albo wypisują takie bzdury że głowa boli. Ale już idą tą samą drogą co Don Gisu i ustawią się w kolejce po szczepionkę więc będzie można zobaczyć jak na własnej skórze i za friko ameby testują szczepionki. Szkoda że wszystko
@Verdino: popraw aluminiowa czapeczke, szuru-szuru. Koles nie dostal nobla, byl do niego nominowany jak 300 innych badaczy kazdego roku.

Google na jego temat praktycznie nic nie wie. Jest strona o jego uczelni, gdzie jest krotka notka o nim plus lista prac naukowych (2 pozycjs, z czego zadna niezwiazana z koronawirisem, pandemia etc).

Do tego w googlu znajdziemy wzmianke o nim z polskiej strony dka szurow, a tak to pare linkow do
@WiktorekS: typowa strona prowadzona przez trolli a właśnie dokument Scoglioego tłumaczy bardzo precyzyjnie dlaczego właśnie taka strona jak podałeś kłamie i skoro znasz włoski to przeczytaj ten dokument