Wpis z mikrobloga

#papierosy #kawa #nikotynizm #desmoxan #rzucampalenie
Jakie macie doświadczenia z desmoxan?
U mnie to było tak, że jakoś bardzo źle zaczynałem się czuć kiedy wypiłem kawę. Bez względu na porę dnia. Później odstawiłem chyba po 5-7 dniach jakoś i nie odczuwałem żadnej różnicy, a odstawiłem dlatego, że uznałem, że rzucam palenie i nie chcę o tym jakby nie da się o tym nie myśleć, tylko chciałem już się bardziej uwolnić, do póki brałem coś zastępczego to trochę tak jakbym palił.///( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
@Linux_Zamiast_Windows: takie że jak mój wspólnik rzucał fajki, to przez pierwsze 7 dni na desmoxanie był nie do wytrzymania. Nie byłem w stanie z nim normalnie porozmawiać, bo albo ja się #!$%@?łem albo on.
Zacisnąłem zęby, myśle że jak rzuca to gówno to niech rzuci, po ok półtorej tygodnia relacje wróciły do normy, a fajki rzucił
  • Odpowiedz
@flito: no mysle, ze to tak przy kazdym nalogu... ja mam tak, ze jak nie pale to ogolnie odczuwam bardzo duzy spokoj i fajnie sie czuje, ale nie potrafie sie wyslowic, boje sie kontaktu z kimkolwiek i widok obojetnie kogo oprocz zwierzat powoduje u mnie silna chec zapalenia
  • Odpowiedz