Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maad: wszystko zależy od podejścia i potrzeb - ja kupiłem staruszka za 11k, wpakowałem w niego na dzień dobry 6k i już trzeci rok jeżdżę, może i mniej atrakcyjnym i wygodnym, ale pewnym i sprawnym jeździdłem. Rata podstawowego modelu zwróciła mi się już dawno, a na coś bardziej dopasionego to to 17k by na wpłatę własną nie stykło

No ale ja z autem mam minimalne potrzeby i gdybym miał większe to
@powaznyczlowiek: @myz_czarodziej: Ja rozumiem i trochę wyolbrzymiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu 6 lat jeździło mi się bez problemów z drobnymi wydatkami ekspoatacyjnymi, aż nagle jebła turbina, dwumas, zaciski, sprężarka od klimy, sprężyny zawieszenia, rozrząd do wymiany i mógłbym jeszcze wymieniać i wymieniać
@maad: to dosc malo za to co wymieniles 5k.

Kupilem "ostatnio" BMW e39 i wlozylem przez kilka pierwszych miesiecy lekka reka dyszke. W zasadzie nie jeblo nic szczegolnego; a to wlasnie went klimy, a to pasek osprzetu strzelil, nowe przewody hamulcowe, opony i masa innych #!$%@?...

Ale auto fajne, choc brzydkie, buda zadbana, rdzy brak, wnetrze zajebiste i komfort jazdy lepszy niz 90% samochodów.

Wczesniej wkladalem w toyote carine i rzeczywiscie
@kupczyk Mam podobnie kupiłem za 2500. Pewnie już wartość przekroczyłeś. Bezpieczeństwo przede wszystkim kupiłem nowe opony bo stare były w fatalnym stanie. Plus jest taki jak kiedyś całkiem padnie, a pewnie nie to nie będzie mi szkoda. Najgorszej jak kupujesz auto np za 25 30 tyś coś Ci padnie i naprawa za 8 tyś
@maad: Znam ten ból. Audi a4b5 kupione za 4.5k. W ciagu 3 lat wrzucone z 6k w tym już w 2 komplety nowych opon( one akurat się mogą przydać w innych aucie). Generalnie nie polecam ratować trupów.
Niestety auto było zaniedbane.Moje pierwsze auto i człowiek nie potrafi powiedzieć sobie dość. Ze już niewarto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 0
@SpalaczBenzyny: Ale to nie na raz xD tylko w przeciągu ponad 2 lat mniej więcej co kwartał. I teraz pytanie czy nie lepiej sprzedać i kupić ciut nowsze w lepszym standardzie i płacić podobne kwoty za naprawy czy ratować trupa i wymieniać niemal wszystko ( )