Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka Jak widać wkoło w naszym kraju królują wspaniałe wartości. Odnosimy się do bogatego dziedzictwa kulturowego, historycznego podczas wspaniałych parad i pokazów. Odbywają się tam krotochwile okraszone przyświecającymi nam hasłami "Bóg, honor, ojczyzna". Być może ktoś z nas jednak oddalił się od tych ideałów i daleka jest mu walka z cenzurą, która to zamyka salony prasowe, księgarnie i odcina w dzień niepodległości tęgie umysły od nowych publikacji na temat historii i patriotyzmu.

Wtedy taka osoba, np w godzinach nocnych idąc na średniego, mieszanego, baranina na cienkim, bez ogórka, może spotkać się z pytaniem brzmiącym tak: "EEEEE gościu, masz odrobinę honoru czy jesteś lewakiem?"

Odpowiedź wtedy powinna być jednoznaczna: "Tak mam dekant 10ml z rozbiórki z wykopu w super cenie za 4,6 za ml organizowanej przez Mirka Tony94! Higieniczne, nieskazitelne, prestiżowe szkła, transport soku przez strzykawkę, bezpieczne opakowanie, ubezpieczenie w cenie."

Innymi słowy proponuję rozbiórkę Amouage Honour, pięknego, kremowego, pieprznego zapachu. Do odlania jest spokojnie z 70ml. Cena 4,6. Rozbiórka dojdzie do skutku jak będą chętni na minimum 50ml.

Amouage Honour Man - 4,6ml, 3zł szkło, 13 przesyłka z ubezpieczeniem.Deklaracja minimum 10ml. Istnieje możliwość dobrania ml innych zapachów które rozlewam (jak będą chętni wrzucę listę do komentarzy).
Pobierz Tony94 - #perfumy #rozbiorka Jak widać wkoło w naszym kraju królują wspaniałe wartośc...
źródło: comment_1605180525OHVcwYzNYwvLX0Md5Wy84Q.jpg
  • 9
@vizori: Parametry nie są Interludowe, ale nie jest tak źle, powiedziałbym, że przeciętnie. Dla mnie Memoir ma straszne parametry. A za Honour dostałem kiedyś komplement tak 2 godziny po aplikacji, także wyczuwajągo ludzie :D Kompozycyjnie jest bardzo ładny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vizori: Ale to może być subiektywne wrażenie. Ja miałem tak z kilkoma zapachami, np Herve Gambs Coeur Couronne- wszyscy krzyczeli że co ja zrobiłem (waliłem po 8-10 chmur bo wydawał mi się taki słabawy, ale przepiękny), dusiłem wszystkich w koło samemu nie czując. Tak samo z Godolphinem- narzekałem, że nie ma projekcji i co to jest, dziewczyna jak do niej przyjechałem, że chyba przesadziłem z aplikacją, a walnąłem ze 4 chmury.
@duzyalf: @walk_man:

Sorka, zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na tę chwilę nie jest to duża lista, dużo wyprzedałem już ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tiziana Terenzi Lilipur Extrait - 3,5 za ml, do odlania 50-60ml
Roos&Roos Smoke And Mirrors - 6,5 za ml, do odlania 30ml
Herve Gambs Coeur Couronne - 6,5 za ml, do odlania 50ml
Nu_Be Helium, do odlania 50 ml