Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@posuck: niepopularna opinia? Wątpię, sporo osób uznaje Juke v1 jako brzydala. Czym się kierowali? Pewnie badaniami opinii czego klienci chcą. Wyszedł im produkt który sprzedawał się jak #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@posuck: czy ładny, czy brzydki to jest sprawa subiektywna. Mnie osobiście niespecjalnie rusza jego rzekoma brzydota, są auta znacznie brzydsze, włączając w to np. wszystkie Skody, dużo bardziej nudne (hmm... znowu Skody xD) Ale to:

Tutaj nic się nie trzyma kupy!


to jest po prostu kosmiczna bzdura, akurat konsekwencji temu designowi odmówić nie można.
  • Odpowiedz
@posuck: pozbierali wszystkie "fajne" elementy z różnych samochodów i wszystko wsadzili w jeden. Myśleli, że poziom "fajności" się spotęguje a wyszedł miszmasz niewiadomo czego.
  • Odpowiedz
@Adankhazad: Przecież to auto tylko minimalnie większe od Micry, więc czego tu oczekiwać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam w sumie jestem pełny podziwu, że producentom udało się wykreować tak silną potrzebę "chcę to" - małe, miejskie popierdółki o ile nie były jakimś ewenementem typu Fiata 500, czy Mini, od lat nie powodowały jakiegoś poruszenia wśród kupujących, a wystarczyło podnieść trochę zawieszenie i ludzie walą drzwiami
  • Odpowiedz
@posuck: Oczywiście Juke podoba się w większości kobietom które uznają ładne, sportowe samochody za brzydkie xD Nie wiem na czym polega ten ewenement
  • Odpowiedz