Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 576
@decadent: poza tym że spał na mojej miejscówce, nie miał maski i #!$%@?ły mu syry? Absolutnie nic, tak się #!$%@?łem bo był czarny
  • Odpowiedz
@Anty-przegryw: #!$%@? Pan. Nie rozkłada się w transporcie publicznym jak jakiś stragan i #!$%@?. W imię zasad, porządku i przyzwoitości, ale to jest kwestia wychowania i jakiegoś poczucia godności osobistej o którą jak widać czasami trudno.
  • Odpowiedz
@Anty-przegryw: Ja rozumiem doskonale, nie zawsze jest opcja na pociąg z wagonem sypialnym i bezpośrednim na dodatek.
Sam spałem w pociągach i autobusach wielokrotnie, skulony gdzieś z mordą przyklejoną do zimnej szyby itd. Męczące #!$%@?, pokusa żeby się wyłożyć w wolnym przedziale jest tym większa.
ALE, nigdy tego nie zrobiłem.
Prawdopodobnie to z powodu małej traumy z dzieciństwa, jechałem na wycieczkę w góry i pech chciał że miałem miejsce w przedziale,
  • Odpowiedz
@Obi343: tlk czy tam ic o tej porze, w czasie pandemii nie sa wcale jakies zapchane, jezdzilem wiele razy, mozna zmienic przedzial i nikt nie robi problemow, z reszta nie jezdzenie w wagonie bezprzedzialowym xD
  • Odpowiedz