Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od jakiegoś czasu zauważyłem, że ludzie nie potrafią być kompletnie szczerzy wobec siebie, o szacunku nie wspominając. Mając #tinder, #badoo widziałem takie patologiczne zachowania, że szkoda gadać. 3/4 gada z 15 naraz, potem mylą się wątki (swoją drogą śmiesznie się tłumaczą :D), jakieś ghostingi, ściemy, ukrywanie partnerów. Jako, że jestem #niebieskiepaski to rozglądając się na "rynku" za #rozowepaski to serio można siąść na dupę. Same oczekiwania względem drugiej osoby, ale żeby samemu coś od siebie dać to nie. No ale po co skoro na jedno miejsce jest 15 chętnych? Całkowicie zanikła potrzeba budowania z kimś jakiejś więzi. Jedne chcą pisać miesiącami, żeby się "poznac", a z kolei drugie oczekują szybkiego spotkania, ale żebyś wszystko zorganizował Ty, no bo jesteś facetem, co nie? :D
Serio desperaci popsuli ten rynek, albo osoby co kierują się w relacjach czy w życiu konkretnymi wartościami po prostu nie mają życia w tych czasach.
Poznałem też takie co niby kierowały się szczerością, zaznaczały to na samym wstępie, a potem wiadomo co wychodziło #tinder ;) Dożyliśmy chorych czasów i chorego wyścigu.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fac2c1249aa69000b708a5a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
Tylko że te same dziewczyny potem beczą że faceci traktują je tylko jako obieraczkę do fuita


@MasterVegito: wystarczy nie dawać dupy byle komu albo od razu.

Serio desperaci popsuli ten rynek, albo osoby co kierują się w relacjach czy w życiu konkretnymi wartościami po prostu nie mają życia w tych czasach.


@AnonimoweMirkoWyznania: bardziej formuła jest beznadziejna. 99,99% osób dobiera na podstawie tylko zdjęcia, biorąc pod uwagę mnogość opcji i fakt,
@Lorenzo_von_Matterhorn: Myślę że też trochę przesadzasz z tym aspektem wyglądu. Sporo ludzi zaczęło być ze sobą bo uznali że ta druga osoba nie jest brzydka a też się źle z nią nie czują. Z biegiem lat zaczyna się strach że jak nie ta osoba to już będą sami. Także wstępna selekcja zawsze jest wyglądowa, z tym nic nie zrobisz.
@MasterVegito: ale tutaj wygląd jest numerem jeden. Za dzieciaka można było ruchać fajne dupki jak się wiedziało co zrobić, na tinderze choćbyś miał charakter 12/10 zaś ogólnie był 5/10 to jesteś w dupie.
Już nie mówiąc o tym, że musisz konkurować z masą czekoladowych książąt, którym podobają się różne dziewczyny, przez co nawet te brzydkie mają podbite ego xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: No ja na przykład straciłam miesiąc pisząc z chłopakiem z tindera. Bardzo dobrze nam się rozmawiało do.momentu kiedy umówiliśmy się na spotkanie. Od tamtej pory zaczął całymi dniami się nie odzywać. Pewnie się spotykał z innymi w tym samym czasie. Pierwszy raz kiedy postanowiłam dac od siebie naprawdę dużo i zostalam olana ciepłym moczem bo koleś miał 5 innych na moje miejsce. Strasznie się zawiodłam i jak tutaj się starać
@Thaora: Ale spotkaliście się ten raz czy zghostował za samą propozycję? Tak czy siak, chyba musisz zacisnąć zęby i dalej próbować się starać żeby nie spłoszyć kiedyś kogoś kto cię doceni ¯\_(ツ)_/¯. Na przyszłość dąż do spotkania w ciągu kilku dni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LemurChmur: Nie spotkaliśmy się nawet. Jak zauważyłam, że przestał odpisywać cały dzień to dałam sobie z nim spokój i zakończyłam znajomość.
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę, że po prostu na tinderze nie da się (albo jest to bardzo trudne) znalezienie porządnej relacji.
Typów (w mojej ocenie) 10-9/10 raczej nie daje w prawo, bo jak akurat zmatchowało, okazywali się strasznie aroganccy. Każda próba sprowadzenia rozmowy na normalny i neutralny temat była przez nich ignorowana i tylko zrzucali bajerami.
Typy takie 8-5/10 bardzo często po prostu niczym nie zaskakują. W sensie 3/4 rozmów wygląda tak samo, a