Wpis z mikrobloga

Witam, dziś chciałbym zaprezentować jak zostać zrobionym w trąbę rewolucyjnym sposobem na #allegro.
Chcąc pozbyć się śmieci ze steam wystawiłem na Allegro aukcje z nożem.
Gościu kupił nóż po czym otrzymałem kilkanaście maili w tym z wpłatą.

Wszystkie maile były wysłane z powiadomienia@allegro.pl lub xxxxxxxxxx@allegromail.pl więc są legitne, dla potwierdzenia jeszcze sprawdzałem @allegromail.pl ale oficjalne konto Allegro na wykopie potwierdziło, że to jest ich email (https://www.wykop.pl/wpis/32498707/dostal-juz-ktos-maila-z-domeny-allegromail-pl-ja-t/) więc uznałem, że po prostu im się HTML posypał i wysłałem gościowi item.

I tym sposobem o to straciłem 800 zł pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#steam #csgo #allegro
czlowiek-lasu - Witam, dziś chciałbym zaprezentować jak zostać zrobionym w trąbę rewo...

źródło: comment_16051162858ClbE7Me4HDzCwfuf9OOGx.jpg

Pobierz
  • 19
@czlowiek-lasu: Wiadomosc email podczas wysylania pozwala na zdefiniowanie dowolnego maila. Moge Ci bez problemu wyslac maila z prezydent@gov.pl. Zelazna zasada to wysylac po tym jak pieniadze trafia na konto, niestety. Szkoda ze kosztowalo Cie to az tyle. Moze da sie jeszcze cos zrobic z firmą, ktorej użyłeś do wysyłki? Jesli paczka nie zostala jeszcze odebrana to. jest szansa.
@czlowiek-lasu: Co prawda inna historia ale też coś opowiem:

Sprzedałem nóż roku temu w Grudniu za 500 zł, wszystko było spoko bo pieniądze dostałem, gościu podał mi gdzie mam to wysłać i wysłałem wszystko spoko tylko nagle pisze do mnie, że nic nie otrzymał. Okazało się, że wysłałem na jakieś identyczne wyglądające konto do jego. Po chwili zastanowienia stwierdziłem, że możesz zmieniać link do profilu, prawdopodobnie tak zrobił (zamienił numer konta
@czlowiek-lasu: POLSKA POLICJA XD Ja dostałem ostatnio zawiadomienie bo zamówiłem w gimbazie (~10 lat temu) zegarki silikonowe dla koleżanki. Okazały się to jakieś podróby jakiejś tam marki i musiałem zeznać, że to nie zamawiałem tego na handel. Po 10 #!$%@? latach XD
@SpeaRRR: Tutaj to akurat Twoja wina więc radziłbym oddać pieniądze kupującemu. Padłeś ofiarą steam scam api. Poczytaj sobie to zrozumiesz. Sam miałem ostatnio taką sytuację, kupiłem przedmiot na allegro ale gościu wysłał komuś innemu. Na szczęście nie robił problemów z oddaniem pieniędzy.