Wpis z mikrobloga

Chciałeś się na nim wyżyć że złamał przepisy czy co? Najpierw klakson, długie a dopiero później twoje bezpieczeństwo czyli hamowanie?

Co on miał zniknąć nagle z twojego pasa bo zacząłeś trąbić? Najpierw siebie ratuj, później bierz się za "naukę" innych

W ogóle nie zacząłeś hamować jak widziałeś że wyjechał na twój pas - no niepojęte dla mnie

Pewnie jeszcze zaraz napiszesz że bronie złotówę. Otóż nie, krytykuję was oboje. Tamten złamał przepisy,
  • Odpowiedz
@Alpha_Male: wysłałem te filmy na stopagresjidrogowej na krakowską komendę, mam nadzieje że się zainteresują agresywnymi zachowaniami i nadużywaniem sygnałów świetlnych/dźwiękowych

Jak setki ludzi (w plusach) wyrażają opinię że coś z nim jest nie w porządku, a sam dalej uważa się za tego sprawiedliwego mistrza kierownicy - to coś jest tu mocno nie ok
  • Odpowiedz
@Atreyu: chłop nie przewidział że jakiś zjeb będzie #!$%@?ł tam tyle w mieście prawym pasem

@digidongi lekko byś przyhamował i pewnie płynnie na lewy zjechał ale ego nie pozwoliło

oddaj prawko pajacu
  • Odpowiedz
@Atreyu: Tacy są najgorsi - każdemu może się zdarzyć zagapienie itd. ale taki narwany janusz potem będzie odwalał i w najgorszym przypadku pomoże go spacyfikować tylko gaz albo wiatrówka.
  • Odpowiedz