Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 25 lat, jestem w związku od roku, a od 4msc mieszkamy razem. Nie wiem dlaczego, ale jak się kłócimy nawet o głupotę to mam dość i sobie myśle jak fajnie jest być singlem i bzikać różwe na tinderze.

Czasem dochodzą do mnie myśli, że mieszkam z różową bo jako singiel prawdopodobnie musiałbym wynajmować pokój, plus różowa dużo gotuje i jest nativem (angielski), więc szlifuje język.

Niby ją kocham i są te motylki, czasem się czuje super, ale czasem mam właśnie wątpliwości j/w

Nie wiem co robic, często mnie kusiło żeby zainstalować tindera i poświrować z różowymi, bo mam powodzenie nie ukrywam.

Chyba ego lubie łechtać ego, bo jak miałem 21-23 to czułem się jak w raju, co chwile inna panna.

Teraz jakoś tak nudno.

Mam wątpliwości co do związku? Jak je rozwiązać?

#zwiazki #sex #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5faae5320a95cb000a8f4133
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Chyba nie jesteś gotowy na związek. Mi trochę szkoda o twojej rozowej, bo z tego co widzę jest ona ci potrzebna tylko do obiadków i tańszego mieszkania. Jak męczysz to zerwij i sobie żyj po swojemu. Oczywiście już pojawiły się rady od samców alfą, żebyś bzykal na boku. Ciekawe, czy widziałabym te same rady, gdyby wpis dodała rozowa. Pewnie byłoby: chłopak się stara, a ty szukasz bolca na boku, p0000lka
@AnonimoweMirkoWyznania: XD, weź człowieku zostaw dziewczynę w spokoju.

Masz ochotę bzikać to idź bzikaj, masz powodzenie, lubisz to to korzystaj. Związek najwidoczniej nie jest w tej chwili dla Ciebie. Pamiętaj że po drugiej stronie są ludzie którzy mają uczucia tak jak ty.. i rób sobie co chesz ale tak żeby nie ranić innych osób.

Rozwiązać związek powinieneś.. mówiąc prawdę, czyli np to co tutaj dodając że chcesz być fair, przepraszając ją
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: @mentorwykopu: @AndyMendy: @Zodiak: @WiesniakzPowolania: @Sefton: @elf_pszeniczny: @maszy666: @Gozdziu: @somskia: @poprostuzyj: @LetticeDeVries: @r5678: @sroda_adams: @iEarth: @nama: @ziuta052:

Wątpie, że to syndrom Piotrusia Pana. Często musze jej zwracać uwage, że np. Nie posprzątała po sobie po prysznicu albo nie raz rozsypie troche herbaty/kawy i tego nie sprzątnie - to doprowadza mnie do szału, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Niby ją kocham

często mnie kusiło żeby zainstalować tindera i poświrować z różowymi

sobie myśle jak fajnie jest być singlem i bzikać różwe na tinderze

Czasem dochodzą do mnie myśli, że mieszkam z różową bo jako singiel prawdopodobnie musiałbym wynajmować pokój, plus różowa dużo gotuje i jest nativem (angielski), więc szlifuje język.


@AnonimoweMirkoWyznania: mmm, dobra panie skończ te śmieszne żale i wymówki, po kiego tkwisz na siłę w czymś co cię