Wpis z mikrobloga

Drodzy katolicy, wierzący. Jak się czujecie, gdy płoną na stosach wasze ideały? Cóż wart jest wasz bóg jeśli jego najważniejsi przedstawiciele na ziemi okazują się być pedofilami, lub osobami, które ich kryły?

I mówimy tu o tak sławnych nazwiskach, arcybiskupach nawet jak Nycz, Poetz, Jankowski, Gulbinowicz czy Dziwisz, a nawet wg najnowszych informacji z Watykanu, sam Jan Paweł II wiedział, że arcybiskup McCarrick był pedofilem, a mimo to go awansował.

Ile jest zatem warta wasza wiara w to co oni mówili? To co głosili, te wspaniałe wizje i opowieści. Wartości i etyka, moralność... Ile one są teraz warte? A przecież oni to dopiero wierzchołek góry lodowej, takich jak oni są setki, a pewnie i tysiące.

#wiara #religia #katolicyzm #bekazkatoli #pedofilewiary
xandra - Drodzy katolicy, wierzący. Jak się czujecie, gdy płoną na stosach wasze idea...

źródło: comment_16050265548dUg0GWFNsoOPzXShZLWbI.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marekrz: Ja jestem antyklerykałem i jak dla mnie kościół może sobie istnieć. Ale od instrumentów państwowych precz. Precz od edukacji, precz od sprawiedliwości, won z konkordatem. Zero ulg podatkowych. Kościół ma być finansowany jak w Niemczech. Kto chce niech płaci więcej podatków i nich z tej puli idzie kasa.
  • Odpowiedz