Wpis z mikrobloga

Drodzy katolicy, wierzący. Jak się czujecie, gdy płoną na stosach wasze ideały? Cóż wart jest wasz bóg jeśli jego najważniejsi przedstawiciele na ziemi okazują się być pedofilami, lub osobami, które ich kryły?

I mówimy tu o tak sławnych nazwiskach, arcybiskupach nawet jak Nycz, Poetz, Jankowski, Gulbinowicz czy Dziwisz, a nawet wg najnowszych informacji z Watykanu, sam Jan Paweł II wiedział, że arcybiskup McCarrick był pedofilem, a mimo to go awansował.

Ile jest zatem warta wasza wiara w to co oni mówili? To co głosili, te wspaniałe wizje i opowieści. Wartości i etyka, moralność... Ile one są teraz warte? A przecież oni to dopiero wierzchołek góry lodowej, takich jak oni są setki, a pewnie i tysiące.

#wiara #religia #katolicyzm #bekazkatoli #pedofilewiary
xandra - Drodzy katolicy, wierzący. Jak się czujecie, gdy płoną na stosach wasze idea...

źródło: comment_16050265548dUg0GWFNsoOPzXShZLWbI.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panzerfucker: Jesteś tak głupi i ograniczony żeby nie rozróżniać tych dwóch przypadków? Po pierwsze geje nie są częściej pedofilami niż hetero (a to starałeś się insynuować), po drugie geje nie są chronieni jakimś czarnym immunitetem który jest parasolem przed kodeksem karnym.
  • Odpowiedz
@xandra:
Myślę, że Kościół ma już za sobą dużo większe kryzysy niż afera pedofilska. Na pewno poradzi sobie z tym i kolejnymi kryzysami.
To czym Kościół ludzi w Polsce przyciąga to pozytywne dzieła, takie jak Caritas
czy Fundacja "Dzieło Nowego Tysiąclecia" fundujący stypendia dla zdolnej, niezamożnej młodzieży.
"Po owocach ich poznacie". Dopóki Kościół przynosi pozytywne owoce dzięki pracy ludzi w niego zaangażowanych i to jest coś, czego nie mają jego
  • Odpowiedz
@xandra: a co ma zmienic. byl papierz borgia, byli inni rozpustnicy i mendy. kazdy widzi jak wygladaja biskuoi i jakimi samochodami sie rozbijaja ksieza. zmienilo to cos? chyba tylko narodziny protestantyzmu historycznie i to by bylo na tyle.
  • Odpowiedz
Przymierza i nie przyjmujesz sakramentów, zwłaszcza Ciała Chrystusa.


@ciemnienie: Wypełniam i przyjmuję. Tylko ja to robię, bo jestem prawdziwym katolikiem. Nie wypełnia natomiast ten fałszywy, podający się za oficjalny. Mogą się nawrócić i przystąpić do mojego, ale póki co żyją w herezji.
  • Odpowiedz
@mateluszwajhe:

Po pierwsze geje nie są częściej pedofilami niż hetero

Udowodnij że księża są

po drugie geje nie są chronieni jakimś czarnym immunitetem który jest parasolem przed kodeksem karnym.

Za to mają swego rodzaju ochronę poprawnością polityczną
  • Odpowiedz
Przecież to się dzieje od setek, ba tysięcy lat, myślisz, że oni tak nagle zaczęli ostatnio? xD


@xandra: Po pierwsze liczenia się naucz. Początki kościoła kiedy miały miejsce w ogóle i w Polsce. Po drugie to, że kościół i zakony to azyl dla tęczowych porypańców wiemy od zawsze. Jak ktoś miał taką córkę-Julkę z nietrzymaniem cnoty to posyłał ją do klasztoru, żeby wstydu nie było. Ty myślisz jakby świat się
  • Odpowiedz
@DeadIy: Looool. Co to ma za znaczenie gdzie się zaczęło, zboczeńcy w kieckach byli od zawsze, a wytłumacz mi zatem, dlaczego ci niby "tęczowi popaprańcy" najczęściej molestują dziewczynki? Zawsze!

@marekrz: Nie poradzi sobie, a wiesz dlaczego? Bo nigdy wcześniej nie było tak dobrej komunikacji międzyludzkiej. Zresztą już widać jak skończyli w Irlandii czy Czechach ;)

@getin: To mnie obchodzi, że zboczeńcy w kieckach wylądują w pierdlu,
  • Odpowiedz
A, czyli rozmawiam z kretynem. Odpowiem ci na pytania tylko dlatego, że się nudzę, ale równie dobrze polemizować mógłbym z psem.

Udowodnij że księża są


@panzerfucker: nigdzie taka teza nie padła z mojej strony, więc nie wiem dlaczego miałbym ja udowadniać i dlaczego ona wniesie coś do faktów że pedofile są tuszowani przez
  • Odpowiedz
@xandra: jestem dobrej myśli, bo antyklerykałowie nie mają nic konstruktywnego do zaproponowania. Ale przede wszystkim liczę na to, że Kościół w Polsce oczyści się z lawendowej mafii.
  • Odpowiedz