Wpis z mikrobloga

Nie oglądam #rolnikszukazony ale nawet do mnie dotarła już wieść, jak chłop się rozpłakał. No cóż, obejrzałem fragment, nie za długi bo nie jestem w stanie oglądać takich sytuacji. Ludzie którzy go krytykują chyba nie rozumieją, że on raczej nie płakał za tą jedną panną którą znał 5 dni tylko z powodu kolejnego niepowodzenia. Zapewne nie miał zbyt dużych sukcesów w życiu prywatnym i niestety emocje kumulowały i to była ta kropla która przelała czarę. Doskonale to rozumiem i co prawda publicznie czegoś takiego nie odyebałem ale miałem różne momenty i myśli. Wiele osób tutaj nie zdaje sobie sprawy, że jak człowiek w życiu prywatnym zbiera same porażki to ma strasznie niskie poczucie wartości nawet jak gra pewnego. Po reakcjach na wykopie jaka to "beka z typa" to tylko się cieszę, że udało mi się na to wszystko już położyć lachę i robić co chcę, olać dziewczyny i być szczęśliwym samemu ze sobą. Usilne próby znalezienia dziewczyny gdy przesrało się młode lata w dzisiejszym społeczeństwie mogą prowadzić bardziej wrażliwe jednostki wyłącznie do przepaści.

#przegryw #mgtow
  • 10
@Kosmiczny_pies_Kazak no nie no, jasne. Poklepywać go po pleckach ta laska miała i prowadzić za rączkę do samochodu.
Jasne, rozumiem sytuację, że mógł to sobie tłumaczyć "teraz, albo nigdy" i stąd ta reakcja. Ale obiektywnie. Chłop 30 lat, kolorowe garniaczki jak u discopolowca, samozwańczy król parkietów, randka w jakimś speluno i histeria po raz drugi. Jak kobieta ma mieć oparcie w takim gościu co nad sobą nie panuje i histeryzuje gorzej niż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kosmiczny_pies_Kazak: być może nie byłoby Ci aż tak przykro z jego powodu, gdybyś widział co robił wcześniej.

Wiele osób tutaj nie zdaje sobie sprawy, że jak człowiek w życiu prywatnym zbiera same porażki to ma strasznie niskie poczucie wartości nawet jak gra pewnego.

To jest imho trafna diagnoza przypadku. Bardzo mocno zgrywał kozaka, żeby przykryć brak pewności siebie. I wielce zdziwiony, że laski go olały po tym jak liczył na to,