Wpis z mikrobloga

Tak działa właśnie propaganda pua zjebów. Facet wizualnie nieatrakcyjny z własnych, empirycznych doświadczeń pisze, że bez wyglądu nie ma co podchodzić, a w zamian otrzymuje takie oto teksty od zindoktrynowanych wyznawców ,,męskiego charakteru".

,,Może miałeś za mało energii i humoru"

,,Wygląd jest sprawą drugorzędną"

,,Facet z wyglądu 4/10 może mieć dziewczynę 10/10 jeśli ma naturę samca alfa"

Pragnę tylko przypomnieć, że pua oraz redpill to takie samo ścierwo jak bluepill!
#blackpill #przegryw #pua #redpill #stulejacontent
Pobierz KontrproduktywnyAnalityk - Tak działa właśnie propaganda pua zjebów. Facet wizualnie ...
źródło: comment_1604935735OHd0GWI1FTh2vCE9mSJXAF.jpg
  • 30
@Dykto13: @77023: Panowie może użyłem złego słowa. Nie chodzi o skakanie po 15 kutongach rocznie tylko o luźniejszej relacji bez presji. Sex nie jest zły i trzeba się umieć nim bawić a do tego trzeba też doświadczenia. Nie ma co szukać dziewic bo z nimi jest nudno w łóżku, chyba że dla Was seks to pozycja na misjonarza przy zgaszonym świetle w 10 min. Jasne że duża ilość partnerów denerwuje
@Dykto13: nie bardzo. Moja dziewczyna zarabia dużo więcej z czego sami się śmiejemy. Jej koleżanki też jakoś nie poruszają tego tematu tylko cieszą się że jest szczęśliwa. ! Ukryty tekst...Macie źle wyobraźenia na temat Kobiet. Najważniejsze to spotkać swoją połówkę.
@KontrproduktywnyAnalityk: Napisałem, że potrafię, nie oznacza, że tak robię. Nawiązuję do posta. Jak wychodzę na miasto to randomowe tzipy mnie nie obchodzą i zachowuję się normalnie. Taki kontrast dla niektórych piwniczaków, którzy rzeczywiście nawet nie potrafią spojrzeć w oczy płci przeciwnej.
@KontrproduktywnyAnalityk: bycie przystojnym nic nie daje możesz być 10 na 10 i nic nie znajdziesz bo np nie masz znajomych a to cie wyklucza z wszystkiego niestety a w dodatku mało pieniędzy to już kit nie ma o czym gadać a jeżeli masz strasznie dużo znajomych którzy cie lubią i przyjaciuł którzy mówią jaki jesteś super a wyglądasz 3 na 10 to masz z automatu niestety dużo przyjaciuł i znajomych =
@KontrproduktywnyAnalityk: Jak zwykle powiem, są PUA i PUA.
Zresztą pisałem o tym tutaj : https://www.wykop.pl/wpis/52902737/zainspirowany-wpisami-wysmiewajacymi-pua-scamerow-/#comment-187630125
Człowiek który ogarnie IOI, storytelling, będzie umiał kinetyzować + minimum wyglądu i ogarnięte umiejętności społeczne już jest większym PUA niż ci trenerzy i ich uczniowie, nawet bez nalepki PUA. Zresztą PUA nazwałbym każdego u kogo umiejętności kontaktu z kobietami, zwłaszcza doprowadzenie do seksu są nabyte poprzez książki, kursy itp.

A skoro już o nich mowa, to