Wpis z mikrobloga

#koronawirus

Zbliżamy się coraz bliżej stycznia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W styczniu jak każdy wie przedstawiciel #kosciol chodzi po mieszkaniach/domach i zbiera „haracz”

Jak nie było pandemii to miałem to gdzieś ale teraz kiedy „żont” pozamykał siłownie, puby, gastro, kina i nawet cmentarze na kilka dni żeby ograniczyć przemieszczanie ludzi to może zakaże takiej praktyki żeby jedna osoba odwiedzała i roznosiła zarazki po zdrowej części społeczeństwa?

#lockdown
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dzester: na pierwszym mieszkaniu od kiedy zjadamy współlokator powiedział ministrantom, że mają #!$%@?ć to 10 lat nikt nie przychodził xd
Na nowym klecha mając w dupie, że blok dopiero oddany, wszystko w remoncie, większość to młode pary na dorobku oczywiście musiał się wbić po haracz, raczej sympatyków nie zyskał xD
Na nowym klecha mając w dupie, że blok dopiero oddany, wszystko w remoncie, większość to młode pary na dorobku oczywiście musiał się wbić po haracz, raczej sympatyków nie zyskał xD


@krave: u mnie tak wbił kiedyś, jak siedziałem na kartonach wśród worków gładzi. wpuścić wpuściłem, ale mówię jaka jest sytuacja i czuć było ten zawód, że nic nie dostał. to był ostatni raz, kiedy sobie zaprzątałem głowę jego istnieniem.
@dzester: byla artykul ze ksieza zbieraja tyle samo, a niektorzy chwalili sie ze nawet wiecej, bo konto jest podane na stonie www parafii i parafianie wplacają nawet jak nie chodza do kosciola. a moze dlatego ze nie chodza to wlasnie wplacaja wiecej, takze tego kosciol trzyma sie swietnie. zawsze czarodzieje w czasach epidemi zbierali spora kase.