Wpis z mikrobloga

O ja prdole, co ja właśnie zobaczyłem. Ustawiłem na badoo przedział 30-45 i to jest krwa DRAMAT XDDDD. Typiara 30 lat, sylwetka starej menelicy po 50 i #!$%@? brak większości zębów, a pozostałe jakie są to krzywe. Zdjecia w osranej koszuli przed jakimś blokiem ze szlugiem w łapie XD Jezu kto to rucha. Pozostałe to też w większości ulane grażyny. Nie dziwię się, że nawet dojrzali faceci wolą bzykać młode nastolatki, a nie to coś w ich wieku. To jest dramat. Co się zobaczyło to się nie odzobaczy. Co z tym krajem jest nie tak, że kobiety po 30 wyglądają jak opisałem wyżej. Na wszystkie profile co zobaczyłem to moze jedna lub 2 kobitki są ruchable. Będąc starym kawalerem już wolałbym jechać na ręcznym do końca życia lub na divy chodzić niż mieć takie coś w domu za małżonke.
#badoo #rozowepaski #patologia #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #seks
  • 22
  • Odpowiedz
Nie czytają opisów, nie patrzą nawet na zdjęcia. Także żadne to podbudowanie ego, raczej bardzo irytujące. Ja bym wolała, żeby faceci czytali chociaż opisy i się zastanowili przez 5 minut, czy chcą poznać taką osobę i spędzić z nią trochę czasu, wtedy byłaby jakaś wstępna selekcja dokonana, a tak to spada wszystko na kobietę i serio nikt normalny nie da rady tego ogarnąć.


@janeeyrie:
No to chyba ja jestem jakiś
  • Odpowiedz