Wpis z mikrobloga

@unick: Niezależnie od tego co ktoś myśli o słowach Kraśki, to była okazja zobaczyć różnicę w klasie i profesjonalizmie dziennikarzy "lewackich łżemediów" względem tego co codziennie widać w TVPiS.

Pamiętam, że po WTC za taki benchmark profesjonalizmu dziennikarstwa telewizyjnego robił Kolonko.
  • Odpowiedz
@WaveCreator: jeżeli chodzi o przygotowanie do pracy to Kraśko jest w pierwszej lidze a Pereira to co najwyżej boisko szkolne na jakimś #!$%@? XD
Kolonko gdzieś się po drodze zgubił( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@unick to że ktoś ładnie się wypowiada nie znaczy automatycznie że jest dobrym dziennikarzem. Kraśko jest tak samo stronniczy jak Pereira. Można powiedzieć że jest takim Bosakiem dziennikarstwa, ładnie się prezentuje ale jest totalnym dzbanem.
  • Odpowiedz
@unick: no co by tu dużo nie mówić, PiS musi mieć idiotów, bo każdy samodzielnie myślący człowiek jest wrogiem - zatem stad poziom taki a nie inny xd
  • Odpowiedz
@unick:
Różnica w klasie i profesjonalizmie duża. W samej merytoryce - różnie bywa xD, nie zapędzajmy się aż tak. Kraśko żadnym tytanem intelektu też nie jest.
  • Odpowiedz
@Dassault: być może masz rację z tym dziennikarstwem, ale chyba nie odmówisz Kraśce, że jest dobrym prezenterem zwłaszcza w porównaniu do Pereiry.
@g0blacK: tak wiem, resortowe dzieci itd. z tym nie dyskutuję, zwracam raczej uwagę na poziom zawodowy obu panów.
@HonyszkeKojok: myślę, że przesadzasz z interpretacją.
@Flypho: jednak mimo wszystko wybór jest oczywisty, nie twierdzę, że Kraśko jest ze złota XD
  • Odpowiedz
@Dassault: być może masz rację z tym dziennikarstwem, ale chyba nie odmówisz Kraśce, że jest dobrym prezenterem zwłaszcza w porównaniu do Pereiry.


@unick: Mówię o Kraśce. Ale wyraziłem się trochę nieprecyzyjnie:
- Krasko jest kiepskim stronniczym dziennikarzem
- Pereira nie jest dziennikarzem XD
  • Odpowiedz