Wpis z mikrobloga

Właśnie do mnie #xkom zadzwonił, jestem 14 w kolejce, a konsoli na premierę nie będzie ze względu na to, że sony ich poinformowało o dużej wadliwej partii konsol które przybyły do Polski i nie nadają się do sprzedaży, podobno to tyczy się nie tylko xkomu. Informacji kiedy będzie niestety nie mają. Tak więc przywitałem się z konsolą na premierę. Miał ktoś też taki telefon? A no i pytali o zmianę dostawy, bo miałem odbiór w salonie, bez problemu zmieniłem na odbiór w paczkomacie.
No nic może sprawie sobię szybciej xbox series s
#ps5 #ps4 #konsole #xbox
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Unife zweryfikuj rozmiar paczki. Na Amazonie pojawiły się wymiary paki i za cholerę to nie wejdzie do paczkomatu.
Swoją drogą mi xkom nie chciał powiedzieć nic na temat mojego zamówienia na tle innych zamówień, więc coś dziwne, że Tobie dali tak szczegółowe informacje o kolejce.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TheQuake info o moim zamówieniu mam z innego źródła, no i bylem zadowolony bo myślałem, że raczej na spokojnie na premierę będę mieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Narmol nie chciałem z MM bo dużo ludzi w tym ja, mial z nimi problemy, a tu o akurat jak nie zaufałem kuzwa wszystko ok bylo...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TheQuake jak dzwonili do mnie wczoraj z kuponem na 100zl to zapytałem o wymiary paczki i paczkomaty czy się zmieni. Skontaktowali się z dystrybutorem i otrzymali informacje, że ps5 się zmiesci do paczkomatu, no i dzis przedzwonili i się podzielili ze mną ta informacja. Mam nadzieje, że tak będzie i się zmiesci :D
  • Odpowiedz
@Unife ciekawe ile czekać będziemy. Zastanawiam się czy nie polować na jakieś sztuki rzucone online w dniu premiery w mm, me lub Neonet i ewentualnie potem anulować zamówienie w xkomie..
  • Odpowiedz