Wpis z mikrobloga

@decek88: to nie obowiązuje już od co najmniej początku października, wcześniej faktycznie tak było. Co nie zmienia faktu, że niektórzy lekarze nadal są niechętni do kierowania na testy przy skąpych objawach, ale są też tacy co testują całe rodziny.
  • Odpowiedz
@xGreatx: nie mam pojęcia jakie są teraz procedury, niekiedy wysyłali na badania jak się miało 3 objawy, a niekiedy trzeba mieć wszystkie. Ja jakoś miesiąc temu po powrocie z wakacji straciłem węch i smak na ok 1,5 tyg, ale to akurat było w tym czasie jak mnie trochę przewiało na dworze i od tego zatkało mi nos. Akurat w tym czasie miałem jeszcze urlop wiec się w domu kisiłem. I
  • Odpowiedz
@taktoto: blagac lub placic? zona dostala skierowanie na badanie od rodzinnego, poszla i wyszedl wynik niejednoznaczny, wiec mogla albo czekac do konca kwarantanny, albo zrobic jeszcze raz, zadzwonila do rodzinnego i wydal jej skierowanie na badnie jeszcze raz. Potem wyszedl wynik negatywny i nie ma juz kwarantanny
  • Odpowiedz
U nas lekarz POZ wysyła na badania jak sa spełnione wszystkie 4 objawy. Ja z trzema nie zostałem wysłany na badania


@decek88: to sie chyba zmienilo?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@decek88: u mojej matki w pracy współpracownica ma pozytyw, poszła na kwarantannę, a reszta pracuje dalej normalnie, a jest to obsługa sklepu wielkopowierzchniowego. Ciekawe skąd tyle zakażeń mamy, pewnie przez julki na ulicach XD
  • Odpowiedz
@picasssss1: no mój ojciec dostał też po teleporadzie z gorączką i utratą węchu, teściowie dostali tylko dlatego, że syn, z którym mieszkają okazał się potwierdzony, także raczej bez problemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ciekaw jestem jak wpływają na to lata oddychania tym syfiastym powietrzem i palonymi smiećmi
  • Odpowiedz
@jedmar: Ej a to nie jest już jakieś zakręcone, że chorych badających się prywatnie wliczają jako dodatni test, ale zrobionych prywatnie ujemnych testów nie liczą do puli "wszystkie"? Jakieś takie #!$%@? to jest od 5 listopada
  • Odpowiedz