Wpis z mikrobloga

Już ponad dwa lata dojeżdżam rowerem do pracy wzdłuż Kanału Żerańskiego w Warszawie. Codziennie mijam opuszczony niewielki most kolejowy. Według mnie jest bardzo klimatyczny, mam do niego ogromny sentyment. Fotografowałem go już o wschodzie słońca, zachodzie, we mgle, nocą i o każdej porze roku. Za każdym razem jak go widzę zatrzymuje się na chwilę, aby na niego popatrzeć. Prawie codziennie także wchodzę na niego, aby także zrobić jakieś zdjęcie. Dziś pojawiła się na nim tablica WSTĘP WZBRONIONY. Zdaje sobie sprawę, że to dla bezpieczeństwa, bardzo często młodzież pije sobie tam browarki. Ja natomiast poczułem się dzisiaj jak by mi ktoś drzwi do domu zamknął ( ͡° ʖ̯ ͡°) Każdy chyba w swoim mieście ma takie "swoje miejsce", a moim miejscem w Wawie jest właśnie ten mostek.

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram

#fotografia #warszawa #tworczoscwlasna #mojezdjecie #jesien #pracbaza #przemyslenia
Pobierz nightmeen - Już ponad dwa lata dojeżdżam rowerem do pracy wzdłuż Kanału Żerańskiego w...
źródło: comment_1604594449cAaP9ZmWpElkrGXTMFK2lR.jpg
  • 1