Wpis z mikrobloga

W ogóle to jest złoto xD

Demokraci nawet nie maja władzy ale fałszują xD i oczywiście fałszują prezydenckie, ale do senatu już nie gdzie byłoby to 100x łatwiejsze na szczeblu lokalnym xD

Oczywiście argumenty o korespondencyjnym i tym ze najdłużej liczy się miasta gdzie naturalnie Biden ma najwiecej głosów to lewackie brednie.

Jak słusznie kiedyś zauważył towarzysz Koroluk prawak z wykopu jest jedynie jeden etap ewolucji od picia wody z kibla.

#bekazprawakow #bekazfoliarzy #neuropa #4konserwy #usa
Pobierz Kozajsza - W ogóle to jest złoto xD

Demokraci nawet nie maja władzy ale fałszują xD ...
źródło: comment_1604576345sFCSymIFNyyVwAXvtjgcRV.jpg
  • 25
@Kozajsza: Ja tam w żadne fałszerstwa nie wierze, ale muszę Cię troszkę poprawić, bo widzę, że warunki polskie próbujesz przerzucić na amerykańskie.

W USA każdy stan sam organizuje wybory, więc gdyby ktoś chciał dokonać fałszerstwa to kto ma władze federalną ma małe znaczenie, liczy się bardziej kto ma władze lokalną, czyli z jakieś partii jest gubernator.
"ej dowalmy równocześnie 130k tylko na jednego kandydata, wykres podskoczy #!$%@? pionowo w górę nikt się nie domyśli" xDDDDD

I prawak nie pomyśli że wykopuje chochoła.


@Kantar: Przypomniał mi się kolega, który twierdził, że Tupac (zastrzelony raper) tak naprawdę żyje i są na to dowody. Zapytany o nie powiedział: "no a skąd się biorą jego pośmiertne piosenki"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest pewien typ człowieka, który nigdy
@Kozajsza: gdyby picia wody w kiblu zakazała w Polsce ustawa wprowadzona przez "lewaków", to by w ramach walki ze spiskiem tę wodę pili i wymieniali się zdjęciami pod odpowiednim tagiem. Nie uważam więc, że im potrzebna jest ewolucja w tym kierunku, oni już są na tym poziomie.
Demokraci nawet nie maja władzy ale fałszują xD


@Kozajsza: i to pokazuje już na starcie, że OP jest cymbałem w temacie
Gościu, zupełnie nie odnosząc się do tego czy fałszują, czy nie to zrozum dzbanie, że wybory organizują stany. Nie centralny rząd federalny. Ameryka to taki dziwny kraj, gdzie nie ma np. żadnej standaryzacji co do tego jak głosy są liczone, albo jakich maszyn do głosowania się używa itd. Każdy stan