Wpis z mikrobloga

@pr0sty_: Dlaczego płakać? Nie planowałeś tego dziecka? Jeżeli masz fajną dziewczynę / żonę i macie odpowiednie środki na utrzymanie dziecka to powinno być dobrze:)
  • Odpowiedz
@pr0sty_ Przede wszystkim to gratulacje tatusiek! () Jako mama prawie już 3letniej pociechy powiem tak. Moment wybrałeś beznadziejny bo widzimy co sie teraz wyprawia na świecie. Jednak uważam że są pewne podstawy które ułatwią Wam życie gdy zostaniecie rodzicami.
1. Mam nadzieję że macie swoj kat a nie mieszkacie u rodziców Twoich bądź Twojej kobiety. To jest dramat. Sama żyłam z teściami przez pierwsze
  • Odpowiedz
@pr0sty_: jako tata bliźniaków powiem Ci tylko tak, że ciężko jest do 2-3 roku, potem już z górki, a te traumatyczne przeżycia na początku (jeśli się pojawią) mózg szybko wymaże ze świadomości i będziesz się cieszył wspólnym spędzaniem czasu. Jedyne rady to konsekwencja i tak jak ktoś wyżej napisał - wychowuj tak jak chciałbyś żeby Ciebie wychowywano.
  • Odpowiedz
@KRISSVector: powinno powinno ale jak to np. nieplanowana ciąża to lepiej zacząć jeść teraz niż za miesiąc;-)

@pr0sty_: dodam jeszcze, że jak Twoja kobita ma obecnie jakies problemy około lękowo/depresyjne to lepiej zawczasu sie skonsultować z psychologiem/psychiatrą. Moja po porodzie popadła w depresję plus nasiliły się lęki/fobie do niewyobrażalnego poziomu. A o halucynacjach potwierdzam - sam odniosłem w nocy 2 razy poduszkę do łóżeczka i się skapnąłem stojąc
  • Odpowiedz
Dziecko nakarmione, wybawione, przewinięte może płakać do 6h dziennie.


@SynGromu: chyba, że sobie wychowa jak w tej historyjce:
"Mam córkę, 5 lat, którą staram się trzymać dość twardo.
Uczę ją po prostu, by za każdym razem jak tylko coś
jej jest nie tak, to żeby nie płakała, tylko starała
  • Odpowiedz
@Milioner_z_Choroszczy u nas obyło sie bez kolek i cyrków z karmieniem. Też urodziłam naturalnie i karmiłam piersią półtora roku ale noce bwly nie przespane przez wiele miesięcy. Ja i mój niebieski też nie chcemy już chyba przez to przechodzić. Brak snu,brak czasu dla siebie,ciągła frustracja i kłótnie. Do tego wiele innych problemów ... Znam ten ból. Nasza też jest mega pobudzona bo dziecko wszystko chłonie od rodziców wszystkie nerwy.. to jest
  • Odpowiedz