Wpis z mikrobloga

Dla mnie śmieszne albo bardziej żenujące jest to, że w drugiej części świata są wybory, a na wykopie wyk0pki w związku z tym obrażają się od lewaków i prawaków.
Najlepsza jest ich pasja i to jak łatwo ich striggerować. Śmieszne jest też to, bo wygląda jakby mieli jakiś wpływ na to i coś to zmieniło w ich życiu czy wygra Trump czy Biden xD
Wrócą do patostreamów, memów, obrażania pozostałych z innych powodów czy przede wszystkim na zdalne zajęcia w szkole...

#usa #wybory
#bekazwykopkow
  • 23
  • Odpowiedz
@maxwol najśmieszniejsze jest to, że oni myślą iż Trump jest prawkiem a Biden lewakiem, gdzie jeden obydwu do lewej strony daleko. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
coś to zmieniło w ich życiu czy wygra Trump czy Biden xD


@maxwol: orange man to zajebisty psotnik, wyprowadził USA z porozumienia paryskiego i wspiera aktualny reżim w Polsce. Globalne ocieplenie i PiS dotyczą każdego wykopka.
  • Odpowiedz
najśmieszniejsze jest to, że oni myślą iż Trump jest prawkiem a Biden lewakiem, gdzie jeden obydwu do lewej strony daleko


@mactrix: #!$%@? napisałem to samo i mnie zwyzywali od prawaków xD
  • Odpowiedz
Dla mnie śmieszne albo bardziej żenujące jest to, że w drugiej części świata są wybory, a na wykopie wyk0pki w związku z tym obrażają się od lewaków i prawaków.


@maxwol: Ty chyba nie bardzo rozumiesz ze prezydent USA bedzie mial wiecej do powiedzenie w kontekscie krajowej polityki niz ten polski.
  • Odpowiedz
@maxwol: w moim życiu mieniu, np. wartość portfela na giełdzie, dzisiaj np. jest bardzo pozytywnie
ale nie zrobiłem jeszcze wpisu, w którym jaram się wyborami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz