Wpis z mikrobloga

Powiem krótko. Te wybory w usa i liczenie 2 dni glosów, tam gdzie wstrzymano głosy gdzie bylo srednio policzonych 90% gdzie wygrywal Donald Trump, tam gdzie potem nagle znowiono i wszystkie procenty dla Beidena to ja wam powiem krótko. Tam jest #!$%@? wieksza Białorus jak w Polsce podczas wyborow..Dziekuje i nie uznaje takich wyborow. Dla mnie Beiden to marionetka w ustawionych wyborach przez demokratów, którzy pluli na Trumpa od 4 lat gdzie sie tylko dało. Czy to Hollywood, Oscary, Netflix, HBO GO, gdzie co człowiek nie włączy to widzi Trumpa przedstawionego jak jakiegos Kim Dzong Un

#usa #wybory
  • 50
@KarolaG17: co wy cpacie że do takich wniosków dochodzicie? Tylko jeden kandydat zachęcał do głosowania korespondencyjnego i jeden dostaje większość z tych głosów, ale przecież fałszujo i trzeba przerwać bo dzban Trump zaraz przegrać może xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@norivtoset: co ja poradzę, że ludzi tak uwarunkowano iż oczywistości uznaje się za powód do kpin.
Sprawdź jaki miał udział Biden w historii Snowdena i Assange'a. Jeśli nie wiesz to również sprawdź co Snowden i Assange obnażyli w temacie poczynań działań administracji rządowej USA.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KarolaG17: ale rozumiesz, że głosy kopertowe to głównie głosy demokratów? Republikanin tradycjonalistą i konserwa statystycznie częściej szedł głosować do lokalu- takie głosy są w zasadzie policzone chwilę po skończonym głosowaniu- wtedy tez zaczęto otwierać koperty i liczyć głosy to mamy taki efekt.
@Ordo_Publius: akurat system w USA jest najbardziej #!$%@? system demokratycznym jaki istnieje xD polecam wyjaśniamy na Netflixie. Jak to zobaczyłem to parchłem. Nasza demokracja przy amerykańskiej jest idealnie krystaliczna xD amerykańska demokracja to wal na wale i to niezależnie od tego kto rządzi xD