Wpis z mikrobloga

Powiem krótko. Te wybory w usa i liczenie 2 dni glosów, tam gdzie wstrzymano głosy gdzie bylo srednio policzonych 90% gdzie wygrywal Donald Trump, tam gdzie potem nagle znowiono i wszystkie procenty dla Beidena to ja wam powiem krótko. Tam jest #!$%@? wieksza Białorus jak w Polsce podczas wyborow..Dziekuje i nie uznaje takich wyborow. Dla mnie Beiden to marionetka w ustawionych wyborach przez demokratów, którzy pluli na Trumpa od 4 lat gdzie sie tylko dało. Czy to Hollywood, Oscary, Netflix, HBO GO, gdzie co człowiek nie włączy to widzi Trumpa przedstawionego jak jakiegos Kim Dzong Un

#usa #wybory
  • 50
  • Odpowiedz
@KarolaG17: Typowy dla wykopowego prawactwa syndrom wyparcia połączony z całkowitym brakiem wiedzy i zorientowania w temacie, podsypany chłopskim rozumem i logiką „mój ulubiony kandydat nie wygrał, znaczy sfałszowane”

Jakbym pisowcow słyszał
  • Odpowiedz
@KarolaG17: Propagandę przeciw Donaldowi Trumpowi można spotkać niemal wszędzie. Ostatnio zdarzało mi się na nią natrafić na Imgurze i nawet na Urban Dictionary. Obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@rorf46: widząc wszędzie "szurów", nazywając tak każdego wokół, paradoksalnie sam się stajesz jednym z nich. Szur z urojeniami, że otaczają go same szury bo mają inne poglądy na świat, a jedynie jego są słuszne, ja #!$%@?...
  • Odpowiedz