Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonekrandkuje
No więc ta osiemnastka (najładniejsza ze wszystkich z którymi się spotykałem), co pisaliście że mam z nią iść na chatę, to już mnie zghostowała. To by było na tyle z nią. Ale za to widzę w ostatnio dodanych znajomych u niej na FB nowego kolegę - takiego ładnego, wysokiego, z gołą, dopakowaną klatą na profilowym - więc chociaż u niej wygląda na to, że jest fajnie.

Już jestem przyzwyczajony do tego, że każda relacja z dziewczyną to tylko kilka, kilkanaście dni pisania/spotykania się, które kończą sie ghostingiem, więc nie dziwi mnie to zupełnie, i tak nie wierzyłem że coś może z tego być.

W międzyczasie z jakąś inną też pisałem, wstępnie się umówiliśmy ale też już mnie zghostowała, w tym samym czasie właściwie.

Ogólnie mija rok używania Tindera, pisałem w tym czasie z kilkaset dziewczynami, a najwięcej co z tego wyszło to przytulanie się z tą osiemnastką i te weekendowe wakacje w innym mieście (gdzie do niczego nie doszło). Także masakra, ciężko się w ogóle z jakąś spotkać, a jak już spotkam się to żadna mnie jeszcze nie polubiła na tyle by spotkać się więcej niż 3 razy. To jak w ogóle znaleźć się w dłuższej relacji, gdzie jeszcze dochodzi jakieś wspólne dopasowanie, zainteresowania, poglądy na życie? Nie mam pojęcia jak to się innym mężczyznom udaje. Jakby mi się to trafiło to bym to uznał za jakiś cud, a dziewczynie ciężko by mi było zaufać, bo ma przecież tyle lepszych opcji ode mnie. No niedobrze jest :(.

Założyłem sobie też konto na tym Facebook Dating ale nie wiem jaki to ma sens, to jest to samo co Tinder tylko mniej ludzi, a ci co tam mają konta to pewnie na Tinderze też są w większości.

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa280fd0860c8092cf49e5b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 16
OP: @Matemit: Noo :(
@vitermagerin: Zghostować czyli przestawać odpisywać. Jeszcze tutaj w potężniejszy sposób bo nawet nie wyświetliła.
@winda_orbitalna: To prawda, mam trochę problemy ze składnym pisaniem i wypowiadaniem się. Trzeba było więcej rozprawek na polaka pisać to może bym się lepiej nauczył.
@oryginalny_kryptonim: O różnych rzeczach rozmawiam, o tych miałkich też. Smuty na pewno nie. Masz rację, często nie wiem o czym z nimi pisać albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: "zainstaluj tindera, tam tyle dziewczyn, że od razu jakąś znajdziesz" "na tinderze nie trudno o seks"
Tymczasem gościu przez rok spotkań jedyne co osiągnął to przytulanie xD
Nie wierz w to, że masz jakiś okropny charakter, bo nawet tacy mają sukcesy, po prostu jak kolega wyżej wspomniał - do pięknych nie należysz w delikatnym tego słowa znaczeniu, daj sobie spokój z internetowymi apkami, bo będzie coraz ciężej.
SześcioramiennaBarmanka: A czy Ty przypadkiem jak rozmawiasz z dziewczyna, to nie pokazujesz sie ze strony "mi to nic nie wychodzi", "jaaa too jestem taaki .." nie idz tez w druga skrajnosc"jestem zajebisty", bo bedzie śmierdziało ściemą. No ale na litość boską nieee rob z siebie sieroty. Ostatnie co kobieta chce to kogos niańczyć.

Zaakceptował: sokytsinolop