Wpis z mikrobloga

Zamknięcie galerii handlowych przed okresem żniw dla firm, jakim jest grudzień to naprawdę dobry pomysł, gospodarce się to spodoba, pracownikom na śmieciówkach także XD
#koronawirus
  • 19
  • Odpowiedz
@Flexer: U różowej w sklepie dwa pierwsze miesiące są na zleceniu + później kto chce ten może zostać, kto nie ten na UoP. Ci co są na zleceniach już dostali info, że nie będą mieli przedłużanych umów.
  • Odpowiedz
@Flexer: przecież galerie to stoją praktycznie puste od czasu kiedy pozamykali w pierwszej fali, mało kto tam chodzi. Wszystko się przeniosło w e-comm
  • Odpowiedz
@rdy: Dokładnie. Zjeść nie można bo tylko na wynos, a część restauracji to w ogóle zamknięta. W kinie nic nie ma, siłki zamknięte, no i trzeba łazić w maskach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@rdy: no chyba nie byłeś w żadnej galerii od lutego xD w wakacje było bardzo dobrze. Ba nawet na początku października nie było źle
  • Odpowiedz
@Green81: byłem w galmoku jakoś na początku października warszawie przejazdem bo musiałem na chwile do biura podjechać - przerazily mnie pustki jakie tam były. O lokalnych galeriach w mniejszych miastach to nawet nie chce mi sie gadać, bo tam funkcjonują w zasadzie spożywczaki, rossman i apteka/pralnia
  • Odpowiedz
@piotrveyner: w środku tygodnia około 16. W czasach precovidowych ta galeria w takich godzinach zaczynała powoli pękać, bo cały mordor po pracy tam sie wybierał
  • Odpowiedz
@rdy: pracuje w galerii handlowej i odkąd się skończył pierwszy lockdown to utarg mamy większy o 30% a w niektórych dniach nawet 50%. Co prawda pracuje na małym stoisku ale mimo wszystko nikt nie spodziewał się takich tłumów w galerii i wzrostu zysku.
  • Odpowiedz