Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ojciec kiedys kupił dzialke. Wybudował za swoje dom. Jest alkoholem, mam duzo nagran jak prowokuje, wyzywa mnie i mame. Nawet kiedys dostal mandat za picie w miejcu publicznym. Chce na zlosc sprzedać dom. Czy mozemy cos z tym zrobic kiedy jestesmy tylko zameldowani? Mam brata młodszego, a sam mam 18 lat i sie ucze jeszcze.
Nwwet nawet nagranie jak rzuca kwiatami i moim talerzem. Nwm czy moge cos z tym zrobic. Dodam ze jestem w spadku tego domu razem z bratem, ale zmienic to chyba mozna latwo. Da sie to powstrzymać, cos zrobic?

Dodam jeszcse ze kiedys zlamal jeszcze bratu reke. Mama pojechala z nim do szpitala i powiedziała ze sie przerwocil. Da sie to jeszcze odkrecic? Bylo z pol roku temu. Wystarczy nagrac jak mowi ze tylko sie przed nim bronil i on sam fikal? Bo zawsze to ma na swoją obrone. Moze byc dyktafonem czy koniecznie z kamerą i widoczna twarza?

#prawo #nieruchomosci #spadek #alkoholizm #rodzice #dom

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa10c560860c8092cf49cb1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ojciec kiedys kupił dzialke. Wybudo...

źródło: comment_1604401546WqPy7kzTqMHIe0ec3Hp8DG.jpg

Pobierz
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Współczuję Mirku.
Gdyby brat zdecydowal sie zgłosić, że to ojciec złamał mu rękę, to mieli byście niebieską kartę i było by łatwiej o rozwód, ale widać że mama jest współuzależniona i pewnie nie zdecyduje się na rozwód, bedzie kryła ojca (pewnie ze wstydu).
Musisz pamiętać, że w takiej rodzinie alkoholik chce trzymać wszystkich "blisko" żeby nie został sam ze swoimi problemami, dlatego bedzie Was szantazował lub brał na litość.

Żeby
Czyli, że co? Nie moze go sprzedać?


@AnonimoweMirkoWyznania:
Jest bardzo prawdopodobne że jest właścicielem połowy tego domu, a drugiej połowy matka,
niech na miejcu pogada z prawnikiem, pewnie ważne są szczegóły np. czy kupił działkę przed zawarciem małżeństwa