Wpis z mikrobloga

Porównaj te dwie sprawy, to jest pierwsza kwestia.


@powsinogaszszlaja: porównałem. Pierwsza dotyczy jednej kobiety a druga wszystkich kobiet w Polsce.

Drugą, jest prośba o pomoc w słusznej sprawie znajomego dziennikarza.


@powsinogaszszlaja: no bo na bank ona biegała za dziennikarzem i prosiła o wywiad.
  • Odpowiedz
@solomun_pdg: przecież dalny mają duży popęd i ogromną siłę fizyczną, niemal każdy starszy niż dziecko wcześniej czy później zaczyna atakować okoliczne kobiety. Gwałty na matkach i siostrach zdarzają się regularnie.

To ważne by pokazywać jakim piekłem jest opieka nad kimś takim, by przytaczać takie historie zeby ludzie byli ich świadomi.
  • Odpowiedz
@solomun_pdg chyba cię p------o. Właśnie hanabalanala dobrze powiedziała. Osoby z zespołem Downa to nie są.slodkie, pocieszne wieczne dzieci. Nie. Mieszkałem X kat klatkę obok dorosłego z poważnym zespołem Downa i ganianie ludzie z ptakiem w ręku masturbacja na ławce to była norma. Więc nie pieprz że ojojo zenada
  • Odpowiedz
@solomun_pdg: no chyba sobie żartujesz. Prawaki chcą przymusu rodzenia dzieci z downem, bo to przecież kochane muminki, ale jakoś pomijają w tym wszystkim takie sytuacje jaka spotkała np. Hałabałę. Downy mają duży popęd seksualny, ale z jego kontrolowaniem bywa różnie. A to tylko jeden z wielu negatywnych aspektów tej choroby, które mają wpływ na opiekunów i, jak widać, osoby postronne.
Nie widzę w tym, co powiedziała Hałabała nic śmiesznego, ani
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz: przeciez sa leki tlumacie poped, nie trzeba od razu prowadzic do odstrzalu. To tu w tych protestach chodzi o to, zeby ludzi z zespolem downa skrobac bez zadnych ceregieli czy przyklad tak o z d--y rzucony w ogole nie zwiazany z tematem?
  • Odpowiedz
@bart0sz: taaa... Tłumić popęd, tłumić agresję, ale przede wszystkim tłumić życie rodziców, gdy przez kilkadziesiąt lat będą musieli się zajmować dorosłym o mózgu 5latka, jak się trafi gorszy przypadek.
Wybór. O to chodzi. Jeśli chcesz się zajmować człowiekiem z downem, to twoja wola, nikt nie broni. Ale nie żądaj później od nikogo pomocy finansowej i nie narzekaj, że zmarnowałeś sobie życie.
  • Odpowiedz
Prawaki chcą przymusu rodzenia dzieci z downem, bo to przecież kochane muminki, ale jakoś pomijają w tym wszystkim takie sytuacje jaka spotkała np. Hałabałę.


@metalowy_pasterz: A już kategorycznie żądają przymusu dzieci zdrowych, bo to przecież kochane muminki, ale jakoś pomijają w tym wszystkim takie sytuacje jakie spotkały z ich strony takie kobiety jak Hałabałę.
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz: przecież takie przypadki sie zdarzają i wśród "zdrowych" ludzi. Niejednokrotnie rodzice przeżywają piekło ze swoimi dziećmi, które nie mają żadnych chorób, to może przez wzgląd na to skrobmy wszystkie tak zapobiegawczo.
  • Odpowiedz
@bart0sz: Lewactwo zauważyło, że ciągle jest sporo osób, które mimo wszystko wykazują empatię dla osób upośledzonych, przez co mogą nie popierać aborcji eugenicznej. Dlatego trzeba ludziom Downów jakoś zohydzić, a mrożące krew w żyłach historie o gwałtach nadają się znakomicie jako element czarnego pijaru.
  • Odpowiedz
@bigos555: @bart0sz: wy chyba sami macie downa...
Ludzie, jeśli prenatalnie stwierdzi się taką chorobę, to problemy są pewne. Zaraz dojdziemy do etapu rozmowy, czy powinno abortować się Hitlera, gdyby w czasie badań wyszło kim będzie. Nie róbcie takich fikołków, bo wam krew uderzy do głowy.
Jak chcecie wychowywać takie dzieci, to wasza wola, ale trzymajcie się z daleka od wyboru innych ludzi i nie domagajcie się później pomocy
  • Odpowiedz
@solomun_pdg: To też ciekawe, zawsze lewacki pic related do zakazu aborcji to jakiś skrajny ekstremalny przypadek z dopiskiem "thanks for not aborting me", a jak już przychodzi do konkretów to się okazuje, że tu chodzi o jakiekolwiek niedoskonałości. Poważnie nie wiedziałem, że dyskusja się toczy o skrobanie dzieci z zespołem downa, jak miałem jakieś wątpliwości do tej pory, tak teraz jestem absolutnie przeciwny.
  • Odpowiedz
to problemy są pewne.


@metalowy_pasterz: Nie są pewne, Downy bez sprzężonych upośledzeń są wręcz łagodne.

Jak chcecie wychowywać takie dzieci, to wasza wola, ale trzymajcie się z daleka od wyboru innych ludzi i nie domagajcie się później


Ale ja nie chce wychowywać takich dzieci. Ja chce abortować wszystkie jak leci. Zdrowe też. Nie będę ryzykował napaści przez takiego na Hałabałę.
  • Odpowiedz