Wpis z mikrobloga

@andrzej-roman: Sorry, ale to strasznie idiotyczne było, sam reporter był zażenowany i zmienił szybko temat. Dyskusja jest dość fundamentalna, bo decydujemy o życiu osób dotkniętym takim czy innym upośledzeniem, a ta wyjeżdża z jakąś "traumatyczną" historią z podstawówki, że ją Down zaczepiał. Nigga, please.
  • Odpowiedz
@solomun_pdg: Ale coś powiedziała przed kamerą, to co dokładnie pominę. Ale ciekawi mnie co przeciętny wykopek by na jej miejscu powiedział? Też by kozaczył jak to robią trolle tutaj czy może jednak złapałby buraka i uciekł?
  • Odpowiedz
@solomun_pdg: no ale co miała powiedzieć? Udawać że downy to takie słodkie 5 letnie muminki? To był pewnie już kilkunastoletni byk, mający już swój rozmiar, siłę i popęd. Ale umysł nadal na poziomie kilkulatka.

Jak inna mirabelka zrobiła z 2 miechy temu wpis o takim molestowaniu przez downa w busie to też wielu ją licznowało bo reeee słodki muminek, co taki down może zrobić. Ano może, dorosły down jest tak
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Wypowiadać się może każdy, co nie znaczy że każdy potrafi zrobić to mądrze. To, co powiedziała nasza mirabelka mądre (w mojej ocenie) nie było, bo jeśli jej pseudo traumy z dzieciństwa mają być argumentem za legalnym skrobaniem upośledzonych osób, to ja nie mam więcej pytań.
  • Odpowiedz
a to nie Ty dzwoniłeś do radia


@rybsonk: Porównaj te dwie sprawy, to jest pierwsza kwestia.
Drugą, jest prośba o pomoc w słusznej sprawie znajomego dziennikarza.
Jeżeli nie widzisz różnicy nie mam więcej pytań.

P.S. Mam jeszcze kilku znajomych dziennikarzy i udzielam się - merytorycznie.
  • Odpowiedz