Wpis z mikrobloga

@laaalaaa: C--j cie to obchodzi. Wiecie ze w cywilizowanym kraju nawet jak dostaniesz dyscyplinarkę to kolejny pracodawca o tym nie wie? Tylko u nas jak w lesie zapaskudza ci papiery na 100 lat
  • Odpowiedz
@laaalaaa: @wywijas: Dowiedzieć się dowiedzą - mają chociażby mocne przywiązanie do referencji - wystawianych przez pracodawcę. Z tego co wiem idą jeszcze bardziej w tą stronę - czyli mając niski ranking masz bardzo pod górę w znalezieniu niektórych stanowisk, a można oberwać nawet po rankingu jak zapłacisz karę za przejście na czerwonym, albo będziesz miał nadgorliwego sąsiada.
  • Odpowiedz
Wiecie ze w cywilizowanym kraju nawet jak dostaniesz dyscyplinarkę to kolejny pracodawca o tym nie wie?


@wywijas: to świetnie. Będąc pracodawcą na pewno chciałbym takiego pracownika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: na szczescie pewnie nie jestes, ani nigdy nie bedziesz pracodawca to raz, dwa - teraz wyobraz sobie, ze pracujesz w zakladzie pracy 15 lat i przez jakas głupote powinela ci sie noga (np. zapaliles sobie dzojnta na imprezie w sobote, a w poniedzialek ni z p---y zrobili ci w pracy narkotesty prewencyjne. tak, wiem tutaj to tylko prawilni 15k programisci) i zostajesz zwolniony dyscyplinarnie. co powiesz kolejnemu pracodawcy jak
  • Odpowiedz
@Ogau: no tak, bo dyscyplinarke na aachodzie to tylko a kradzieze dostajesz i bicie wspolpracownikow a nie za uzycie nieodpowiedniego slowa bo ktos poczul sie rasistowsko urazony
  • Odpowiedz
na szczescie pewnie nie jestes, ani nigdy nie bedziesz pracodawca


@wywijas: na szczęście. Nie ma nic lepszego, niż o-----ć 8 godzin i mieć firmę w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wiecie ze w cywilizowanym kraju nawet jak dostaniesz dyscyplinarkę to kolejny pracodawca o tym nie wie? Tylko u nas jak w lesie zapaskudza ci papiery na 100 lat


@wywijas: nie wiem bo nie dostałem nigdy dyscyplinarki
  • Odpowiedz
Wiecie ze w cywilizowanym kraju nawet jak dostaniesz dyscyplinarkę to kolejny pracodawca o tym nie wie?


@wywijas: zatrudniają sprzątaczki, nie sprawdzając, czy poprzednio nie kradły? CEO, który dopuścił się malwersacji? Dziwne, brak instynktu samozachowawczego...
  • Odpowiedz
@wywijas: co ty bredzisz? XD Za darmo dyscyplinarek nie dają a jak ktoś jest w związkach to musi grubo o-----c więc nie mlaskaj, że przypadkowo można dostać xd Robisz coś nielegalnego (zioło) i masz problem ze potem jest przypal? No dzień dobry, tak działa prawo
  • Odpowiedz