Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kill-9: no tak, jeszcze bardziej dopieprzmy grupie najbardziej przez to szalenstwo dotknietej.

Ja z kolei proponuje zawieszenie 13tek i 14tek. Zwolnienie PIT dla mlodych ma jakas korzysc na przyszlosc - mlodzi sa bardzoej atrakcyjni dla pracodawcow, wiec te kilka lat ulgi wykorzystaja na zdobycie doswiadczenia i zwroca to z naddatkiem w podatkach.
Kwintesencja Polaka robaka, byle #!$%@? komuś kto nie tyle dostaje, co dzięki ulgom może żyć lepiej XD Pierwsze do kasacji są 13 i 14 emerytury i 500 plus. Ja chociaż dostaje te 500 złotych od pracodawcy (które normalnie by szło do państwa) za wypracowanie zysku dla firmy, a nie przez to, ze spuściłem się w karyne.
@kill-9: To jest jakieś 0.5% budżetu państwa. Zysk ze zlikwidowania tego będzie niewielki podczas gdy samo zwolenienie pomaga młodym ludziom, którzy nie mają mieszkania, doświadczenia i mają pierwszą prace. Zwolnienie z podatku takiej grupy osób nie jest szkodliwe w porównaniu do wydawania pieniędzy podatników na 14 emerytury i 500+. Młodzi zyskują na tym, że pracują, a nie na tym że się opierdzielają czekając na 500+ i zasiłki. Nie marnuje się pieniędzy