Wpis z mikrobloga

Mirki, czy w tym kraju nie może być porządnej strony cashbackowej? Po problemach planetplusa przerzuciłem się na goodie. Pierwsze wrażenie? Super. Każda transakcja zaliczona, szybkie wypłaty (łącznie dorobiłem się dwóch na sumarycznie 51.26 złotych polskich. Wszystko praktycznie w dwa miesiące.

Problem w tym, że te zaliczone transakcje to groszowe zwroty za kilkadziesiąt transakcji allegro plus jakiś bonus powitalny. A pierwsza większa transakcja? Zakup z Media Markt za 3368 PLN - potencjalny cashback 67.36 PLN. Fajnie? No nie do końca, bo po pierwsze to była pierwsza transakcja, której Goodie nie odnotowało i musiałem napisać reklamację ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rozpatrzenie zajęło im trzy i pół miesiąca. Wynik:
Status ostatniej reklamacji:Odrzucona
Zwrot 67,36 zł nie został przyznany z powodu: Przypisanie do innej strony

No spoko, tylko zakupu dokonałem w trybie incognito przeglądarki, w taki sam sposób jak przy każdej poprzedniej, groszowej transakcji.
Co ciekawe aktywne reklamacje mam na ten moment jeszcze trzy. Potencjalne cashbacki: 57,12PLN, 11.61 PLN oraz szalone 4,63 PLN. Do tego mam 14 zaliczonych transakcji oczekujących, wszystkie poniżej 1 PLN. Foliowej czapeczki co prawda nie noszę, ale widzę tu pewien wzór (σ ͜ʖσ)

Dlatego drogie @Goodie_pl przytulcie sobie te 67,36PLN jak i cały pozostały oczekujący cashback. Ja już za wasze usługi serdecznie podziękuję. Długoterminowo stracicie więcej niż się nachapaliście, ale tego chyba żaden rodzimy cashback nie rozumie ¯\_(ツ)_/¯

#goodie #planetplus #cashback
  • 14
  • Odpowiedz
@ab13a4k: oni od niedawna reklamacje odrzucone jako powód podaję: Przypisanie do innej strony A wiesz czemu? bo potem już nawet reklamować nie możesz. kiedyś dało się drugi raz. Też robie incognito.
  • Odpowiedz
@ab13a4k: Aczkolwiek dodam że i tak jestem zadowolony z nich. Jeśli zwrot ładnie się pojawia w oczekujących jest ok. Tylko jak się nie pojawi to zgłaszane ręcznie tranzakcje wiszą miesiącami i są często odrzucane. a teraz jako powód przypisanie do innej strony :) Chyba nowe zasady u nich :)
  • Odpowiedz
@tomasz3: No ja do tej pory też byłem zadowolony, aczkolwiek z tyłu głowy miałem przeczytane tu i ówdzie opinie, że wszystko jest spoko dopóki zwroty są małe. Jak pojawia się większa transakcja to są problemy. No i u mnie sprawdziło się w 100%.

Trochę to dziwnie wygląda, że dla kilkudziesięciu małych transakcji potrafiłem przejść w tryb incognito i wyłączyć adblocka, a jak kupowałem coś większego to już nawet nie odnotowali zakupu
  • Odpowiedz
@tomasz3: dlatego nie warto się przejmować i tracić czas na incognito, czyszczenie cookies czy wrzucaniem rzeczy do koszyka dopiero po przejściu - przejść, od razu zapłacić i jak coś wpadnie to zysk, jak nie to trudno, bo i tak nic się nie traci.
  • Odpowiedz
@ab13a4k: w sytuacji, gdy sklep odrzuca daną transakcję, goodie nie otrzymuje za nią pieniędzy. Nam również zależy na tym, by wszystkie transakcje były dokonywane prawidłowo i uznawane przez sklepy.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: A jak odniesiecie się do tego, że transakcje z cashbackiem rzędu 1 PLN są przez was bezproblemowo rejestrowane, a jak tylko pojawia się coś większego to nagle trzeba pisać reklamacje? Przypadek? Zrządzenie losu?

Wy wiecie swoje i ja wiem swoje. Jeżeli transakcję wykonywałem w taki sam sposób jak każdą inną i nie korzystałem przy tym z innych stron (Goodie było dosłownie jedyną kartą otworzoną w trybie prywatnym przeglądarki) to odrzucenie
  • Odpowiedz
@ab13a4k: jeżeli sklep odrzucił którąś z Twoich transakcji, konieczne jest złożenie reklamacji w goodie. Wtedy my kontaktujemy się ze sklepem i staramy się dowiedzieć, dlaczego transakcja została odrzucona. Zwykle powodem jest nieprzypisanie jej do goodie.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: co wy gadacie, odrzucacie na pałę wszystkie reklamacje z gównianym powodem "przypisanie do innej strony" przy odwołaniu reklamacji piszcie że nie współpracujcie już z partnerem. podoba mi się rzetelna informacja o przyczynie odrzucenia cashback. Z drugiej strony ale mam w d**** fakt że zakończyliście współpracę z partnerem, w momencie zakupu na stronie wisiała informacja o współpracy skąd mam mieć informacje czy dane są poprawne? Już nie chodzi o cashback za
Mefyou - @Goodie_pl: co wy gadacie, odrzucacie na pałę wszystkie reklamacje z gównian...

źródło: comment_1604490726jPEk5l4b0uTUNlXXlDaT58.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: To bardzo by mi było miło gdybym mógł złożyć tą reklamację, ale już w momencie odrzucenia cashbacku ta opcja była wyłączona i wyszarzona xD

Nie mogę uwierzyć, że jeszcze tydzień temu was polecałem a teraz czuję się jakbym gadał do ściany...
  • Odpowiedz