Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przepraszam za wpis ale musze #chwalesie bo mnie rozpiera radosc. Czytalem dzisiaj o tym jak podobno wirus uderzyl w zdrowie psychiczne 8 mln Polakow a ja dawno nie bylem rownie szczesliwy jak teraz.

Codziennie jestem usmiechniety od ucha do ucha i nie moge uwierzyc jak mi sie pofarcilo. I nie. nie jestem scaab czy tym drugim... To nie sa jakies "wstawaj..."

- Wraz z zona mieszkamy na #emigracja w normalnym kraju ktory nie przeznacza pieniedzy na limuzyny tylko na respiratory
- Ja i rozowa pracujemy zdalnie za 10k+ euro netto miesiecznie. Praca stabilna w bankowosci oraz w prawie
- Mamy 200 tysiecy euro oszczednosci plus troche na gieldzie
- Mamy kupione mieszkanie a tam domowa silownia (kupilem klatke 4 lata temu), stojace biurka, bieznia, orbitrek,
- Za miastem mamy dom z polem (wzieta hipoteka pare lat temu). W zaleznosci od humoru to jezdzimy tam na tydzien lub tylko na weekend. Na ogrodku w lecie uprawialismy rozne warzywa ktore pozniej piklowalismy. Male jacuzzi, taras, pokoj sloneczny, kominek, jezioro tuz obok.
- Autem (pierwsze auto kupione w zeszlym roku!) jezdzimy sobie w weekendy w rozne nowe miejsca
- Serwer NAS z biblioteka materialow
- Zapasy jedzenia, picia, slodkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) na 6 miesiecy. Odnawiamy zapasy co roku.
- Rodzice i rodzenstwo zdrowe w Polsce. Rowniez siedza w domu lub w mieszkaniach. Zamawiamy im przez auchan lub tesco - RIP!
- Nauka jezykow plus Udemy wchodzi jak maslo
- Nie jest nam teskno za znajomymi. Rozowej znajome wszystkie maja dzieci i tylko mowia o pieluchach. Moi znajomi wszyscy w depresji, z 2-3 kredytami na glowie, rowniez w pampersach, lub bez pracy

Czego nam brakuje?
- Podrozy za granice. Mi jakos nie brakuje ale rozowa juz po scianach chodzi
- Kina i restauracji ale to bardziej mi niz rozowej

Przez covid stalismy sie krolami piwniczakami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gownowpis #takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9f241d0860c8092cf49996
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 17