Wpis z mikrobloga

@DziewczynaChaos: Ogólnie, dużo dziewczyn w lato chodzi bez bielizny w sukienkach. Chyba tak jest po prostu wygodniej i też daje coś takiego coś xD Tez dużo dziewczyn w lato chodzi bez stanika w bluzkach czy koszulkach. Ciągle mnie to zastanawia. Przecież to sutki drażni. No może nie pod bawełnianymi koszulkami. No i wszyscy się gapią. ale jednak tak chodzą. To chyba pewna forma luzu i wszystkich mam gdzieś xD
@DziewczynaChaos: Jak tak możesz torturować mężczyzn. Czyli idziesz na kawę z facetem i co widać Ci sutki, no i biust też widać lekko w bluzce. I tak siedzisz na kawie i się pastwisz? I patrzysz jak faceci reagują? Ale jesteś wariatka. Ale powiem Ci, że faceci patrzą nie tylko na biust. Ja np patrzę przede wszytskim na biodra
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bordomir: jeżeli kobieta stwierdzi że "majtki powinny być widoczne przez spodnie", to znowu kupi nowe, nawet jeśli już się przebijają.
Tez dużo dziewczyn w lato chodzi bez stanika w bluzkach czy koszulkach.


@ixem: dla mnie osobiście to jest trochę obrzydliwe kiedy widzę kobietę bez stanika...
jeszcze ujdzie kiedy bluzka jest dość gruba i tylko lekko odbijają się sutki ale właśnie w lato widziałem dziewczyny w koszulkach cieńszych niż papier a pod nimi cycki. I tak chodziły w centrum miasta. Jaki w tym sens?
i nie jestem żadnym gejem czy asem, po
cieńszych niż papier a pod nimi cycki. I tak chodziły w centrum miasta. Jaki w tym sens?


@murzynekkk: Może chodzi o swobodę? Robią to po prostu dla siebie. A że Ty się ślinisz to Twoja sprawa. Mogą też z tego mieć ubaw (a na pewno mają), że jęzor Ci na chodnik spada xD
@ixem: nie wiem czy nie doczytałeś ale się nie ślinię bo dla mnie to jest lekko obrzydliwe. Jak moja dziewczyna tak chodzi po domu ty w porządku ale obce kobiety chodzące tak po mieście to dramat...
Może niech chodzą bez ubrań skoro i tak wszystko widać bo na jedno wychodzi xD
@murzynekkk: Ale to swoboda. To że sutki się odznaczają? To że wpartując się cały biust się odznacza? Nic w tym nie ma gorszącego. A taka prawda, że dziewczyny bez stanika chodzą co maja mały biust i troche większy. Żadnego gorszenia. Natura. W czym dramat?
A właśnie chodzenie bez ubrań to nie to. Bielizna, sukienka, spódniczka, itd, to coś co właśnie działa na zmysły. Już nie mówiąc o poruszaniu się i kroku