Wpis z mikrobloga

Ustaliliśmy z rozowa, ze za max 3 lata przeprowadzamy sie do domu(Chcemy w pełni za gotówkę dlatego będzie niecały rok na budowę)
Moim marzeniem jest dom w stylu modernistycznym, a najlepiej mocny brutalizm, natomiast różowa twierdzi, że są mega brzydkie i woli polskie klasyczne...
Moja opcja w komentarzach
#nieruchomosci #dom #brutalizm #kiciochpyta
LewCyzud - Ustaliliśmy z rozowa, ze za max 3 lata przeprowadzamy sie do domu(Chcemy w...

źródło: comment_16042869319vd9H8XhRvilj9vzEVOj1z.jpg

Pobierz

Który lepszy?

  • Brutalistyczny 60.3% (2910)
  • Klasyczny 39.7% (1917)

Oddanych głosów: 4827

  • 148
  • Odpowiedz
@LewCyzud: A jaką masz działkę? Domy które Ci się podobają nie będą dobrze wyglądać na działce 600m2 pośród typowych polskich domów. Na różnicę w cenie już inni zwrócili Ci uwagę, ale się zgadzam.
Jako kompromis możesz zaproponować nowoczesną stodołę. Popularny ostatnio styl w architekturze.

PS Jak Wy się dogadujecie w życiu codziennym, skoro macie tak odmienny gust?
mayek - @LewCyzud: A jaką masz działkę? Domy które Ci się podobają nie będą dobrze wy...

źródło: comment_1604303883Z5nHGhcOSNOVIPKOMcC7XD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Ten ze zdjęcia to faktycznie to co chce Twoja różowa ? Czy specjalnie wkleiłeś najbardziej kiczowaty klasyczny dom jaki znalazłeś w internecie, żeby Cię poklepać po pleckach, że Twoja wersja lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
Ten dom z Twojego zdjęcia nie byłby taki brzydki gdyby nie tragiczna elewacja + dziwne okna + żółciutki kolor
Acros - @LewCyzud: Ten ze zdjęcia to faktycznie to co chce Twoja różowa ? Czy specjal...

źródło: comment_1604304367ctKDqz8lKE1PPG55CIKT7r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@LewCyzud a nie możecie iść na kompromis i wybrać coś wspólnego? Przecież oboje będziecie w tym mieszkać. Ja osobiście jakbym się teraz budował to zrobił mniej krzywizn a więcej prostego. Zamiast małego balkonu rozbudował teraz go na wszystkie pokoje (zrobił jakaś podziałkę) a pod dołem taras bym miał elegancki.
  • Odpowiedz
@Acros:

Ten ze zdjęcia to faktycznie to co chce Twoja różowa ? Czy specjalnie wkleiłeś najbardziej kiczowaty klasyczny dom jaki znalazłeś w internecie, żeby Cię poklepać po pleckach, że Twoja wersja lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

Ten dom z Twojego zdjęcia nie byłby taki brzydki gdyby nie tragiczna elewacja + dziwne okna + żółciutki kolor

Ja myślę, że OP w ogóle chciał wywołać dyskusję, a nie
  • Odpowiedz