Wpis z mikrobloga

@Smiecharz: "mam kolege co wyglada tak jak typ ze zdjecia,tyle ze ma dodatkowo 3stopien otylosci i genetycznie znieksztalcona twarz.Codziennie obraca 4 modelki bo nie siedzi i nie uzala sie nad soba,moj kolega stefan ma do #!$%@? #!$%@? charakter!!!!!!!!!!Wystarczy poprostu chciec a nie siedziedz w piwnicy i narzekac!!Zapisz sie na kurs tanca albo do majka uwodzenie i bedzie r00chal ile chcesz.Znam dziesiatki karlow zakolakow co posuwaja codziennie nowa modelke bo poprostu chca
@pawel8989: Mnie to i tak roz#@$ją te teksty na tych fanpejdżach motywacyjnych typu: 50 cytatów na depresję! XDDDDDDDDDD
Jakby depresja to było jakieś widzimisię i wystarczy uderzyć pięścią w stół żeby się z tego wyleczyć.
Ja sam jestem za rozwojem osobistym,ale wolę posłuchać ludzi,którzy faktycznie coś osiągnieli tzn.sportowców,czy biznesmenów(chodź i tutaj nie można wszystkiego łykać jakj pelikan),a nie kołczów xDD
@pawel8989: Ja osobiście jestem za aborcją i uważam,że powinna być ona legalna,bo wiele osób cierpi ze względu na niepełnosprawność i to im się powinno pomagać,a nie dodatkowo utrudniać życie przyszłym istotom,ale widzę,że to co dzieję się na tych strajkach to jest pole walki.Wiele osób chodzi tam tylko po to,żeby siać burdę i niszczyć mienię społeczne,tam nie ma mowy o jakiejkolwiek próbie porozumienia.