Wpis z mikrobloga

Pytam tak bez jadu itp. pisowcem nie jestem i konfa też nie, w sumie to PO-KO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy nie uważacie że powinna oddać pałeczkę komuś hmm bardziej zrównoważonemu politycznie,emocjonalnie np. ktoś z KO lub PO ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sensie, żeby tam protestowała itp. ale zeby tak bardziej się wypowiadał ktoś pokroju nie wiem Barbara Nowacka czy Kidława? XD
#protest
P.....K - Pytam tak bez jadu itp. pisowcem nie jestem i konfa też nie, w sumie to PO-...

źródło: comment_16041808082gD2HiAMK4UX6tNjYlF4Du.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@PALECIOK: Nie, ona przede wszystkim powinna oddać przywództwo jakimś kumatym liderkom o pokolenie młodszym. To jest bunt pokoleniowy, a znów biorą się za niego ci sami ludzie, którzy byli umoczeni w KOD, na dodatek Lempart jest chyba najbardziej stereotypową feministką jaką można sobie wyobrazić.
  • Odpowiedz
Ona ten protest rozpoczęła, więc sam nie wiem czy wypada jej odbierać przywództwo.


@Sarmataa: W swoim środowisku, protest jest tak naprawdę oddolny i ona go nie organizuje, ani nie koordynuje- tylko próbuje wywrzeć takie wrażenie, żeby uzasadnić zbiórkę, z której się nie rozliczyła.
  • Odpowiedz
@djtartini1: ale ty wiesz, że ona jest częścią zorganizowanej organizacji o nazwie tej samej jak protesty czyli "Strajk kobiet". Plus ta feministyczna organizacja działa już od 4 lat i tak protest nie jest oddolny tylko szybko ta sama organizacja go zaczęła i każdy używa jej symboliki.
  • Odpowiedz