Wpis z mikrobloga

@negroni: On już jest zdesperowany. Chata kupiona ale o rachunkach widocznie zapomniał. Utrzymanie domu to kompletnie inna bajka niż utrzymanie mieszkania - samo ogrzewanie kosztuje o wiele więcej w przypadku domu.
Witamy w rzeczywistości gural.
  • Odpowiedz
@Zarrakash: To też może być powód jego desperacji, i to bardzo realny. Kryzys covidowy dopadł większość społeczeństwa, rodzice liczą kasę i dzieciaki (donejtorzy) zostały odcięte od budżetu domowego co spowodowało że gurala czeka głodówka..... I być może eksmisja pod nadzorem komornika( ͡° ͜ʖ ͡°) Źle jemu nie życzę, zdobył rzeszę frajerów więc skorzystał ale on zaczyna mi przypominać rafatusa Marlenę, żebrze na bezczelnego i przestaje się z
  • Odpowiedz
Źle jemu nie życzę


@crazyeight: to jesteś frajerem, bo gruchal to dzieciolub. Ja mu osobiście życzę z całego serca, jak najgorzej, by go wywalili pod most, by dostał za to co #!$%@?ł w necie, by się ostatecznie, przedwcześnie przeniósł na drugą stronę, do piekła
  • Odpowiedz
@crazyeight: Umawiać się nie umawiał(przynajmniej nie ma na to dowodów), ale rozbierał małolaty na omeglu w trakcie streama.

Obejrzałem z ciekawości kilka shotów z wczoraj. Faktycznie jest cały zesrany i załamany, a dziunia jak na niego patrzy to wygląda jak by miała za chwilę puścić bełta. Kobiety raz są, raz ich nie ma, większa kasa raz jest, raz jej nie ma, ale nosacz wyglądał jak by walczył o życie.

Na bank
  • Odpowiedz
@Zarrakash: Tylko zastanawia mnie jedna kwestia, jak niby dostał kredyt jak on nie ma zdolności kredytowej? Przecież on nigdy nie był w normalnej robocie, tym bardziej dobrze płatnej. Ale kto wie? Może jednak jakoś się jemu udało. Ps. Podrzucisz link do szota jak on jest załamany?
  • Odpowiedz
@crazyeight: Był okres, że wystarczyło saldo konta z 12 miesięcy pokazać dla zdolności + dowolny typ umowy udowadniającej zatrudnienie(sporo osób się na tym przejechało). Możliwe, że tylko o to chodziło z tą jego całą pracą na budowie by hipotekę złapać. Shota typu "załamany nosacz" raczej nie znajdziesz - chodzi bardziej o całokształt jego zachowania. Wahania nastrojów, to jak rozmawia z tą jego dziunią itp. Z tego co oglądałem nad ranem ostał
  • Odpowiedz