Wpis z mikrobloga

  • 2
Marsz niepodległości czyli spotkanie naj*banych i naćpanych kiboli - super sprawa nigdy więcej tam nie trafię
  • Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego pokazuje się marsz niepodległości w kontrze do protestu kobiet? Przecież każdy patriota powinien widzieć, że to co #!$%@? karakan, prowadzi do upadku naszego narodu!
  • Odpowiedz
@PiccoloColo no sam autor zaczął od tego. Zresztą prawie cały wykop dał się wciągnąć, w grę rozpoczętą przez Jarka i podsycaną obecnie przez lewicę plus inne organizacje, które chcą odcinać kupony od tego wydarzenia. Chciałbym przypomnieć, że czarny protest i marsz parasolek z 2016 i 2017 byl pięknym i skutecznym zrywem, który odniósł zamierzony skutek. Obecny, choć słuszny, jest natomiast bardzo wulgarny, nie akceptujący sprzeciwu, nie odcinający się od aktów dewastacji
  • Odpowiedz
@Mechanik_z_przypadku Nie chce mi się teraz dyskutować o rzekomym geniuszu Jarka, bo mi to spowszedniało.
W obecnym proteście mógłbym wymienić kilka rzeczy, które mi się nie podobają, ale to w żaden sposób nie wpływa na słuszną jego ideę. Wulgarność jest bardzo na miejscu w tym momencie dziejowym, w którym się znajdujemy. Przypominam, że ten protest to już inicjatywa wielu grup społecznych, których łączy jedna rzecz. Obalenie rządu raczej nie wchodzi w
  • Odpowiedz